Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom az állandó hangzavar...

Nem bírom az állandó hangzavart ami nálunk van. Nekem kicsi a tűrőképességem?

Figyelt kérdés

A férjem is, és az összes gyerek (2 közös, és Neki még 3),csak úgy tudnak kommunikálni, tévézni, hogy üvöltenek.Félreértés ne essé, nem azt nem bírom hogy sokan vagyunk ha mindenki itt van, hanem egyszerűen nem értem hogy miért kell ordítani.

Van úgy, hogy ki van nyitva a szobaajtó, ordít a zene, a nappaliban a TV, és Apa nem érti, miért nem akarnak a kicsik(2 és fél, és fél évesek) aludni ebéd után.Mit csináljak?


2008. jún. 5. 06:55
 1/2 anonim válasza:
76%
szia,Marta vagyok, nekem 1 gyerekem van, de sokszor az enyem sem erti a szep szot, kell 6 szor mondani valamit neki, ugyhogy nalatok?Hat en azt gondolom megkell ertetni, hogy hallkra csokkentsek a zenet,mert ,,megsuketulnek,,probalj kulon beszelni a gyerekekkel mint egy pszihologus, hogy mindenki akarna egy kicsit nyugodtan es csendben ulni, vagy Tv zni,a kicsiknek aludni ebed utan, probald dicserni oket,hogy meghallgatnak.Pl. ha,,jok lesztek,akkor keszitek nektek valami finomat,, stb.gondolom igy kene tenned.Probalj ,,ginsenget,, venni, vagy ,,ginko biloba,,t, az erositi a szervezetet, idegileg is...Probal visszairni, ha ugy gondolod....MARTA
2008. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek általában a környezet hangerejéhez mérik a saját hangerejüket. Gyakorlatilag ahhoz, hogy hallassák a hangjukat, túl kell kiabálni a tévét, és még öt embert a lakásban.

Nálunk is van ez így, pl. ha átjönnek játszani a gyerek barátai. Ilyenkor én egyrészt nem engedem bekapcsolni a tévét vagy a számítógépet, hiszti ide, vagy oda (mi egyáltalán nem nézünk tévét, de van itthon - legszívesebben ezt a zajládát is kivágnám), és kihajtom a gyerekeket az udvarra. Ha nyár van, azért, ha tél, azért (pl. hógyolyózni, vagy szánkózni a közeli gátra). Erélyes fellépéssel mindent meg lehet oldani, öt gyerek pedig más zajláda nélkül is éppen elég ahhoz, hogy eljátsszanak egymással. :)

2008. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!