Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje/párja is ennyire...

Más férje/párja is ennyire háklis az ételre?

Figyelt kérdés

Az én férjem olyan hogy ha esetleg nem tudom megfőzni azt amit megbeszéltünk akkor iszonyú mérges lesz és általában lefekvésig alig szól hozzám...


Ma este is hasonló történt. Mivel anyukám itt volt nemrégen, kicsit elcsúszott a kisfiúnk fürdetése. Megkértem a nagyimat hogyha már csinál bundás kenyeret akkor dobjon már hozzá még hármat a páromnak (ez is volt megbeszélve) én addig rohantam a fürdő vízért és amikor kezdtem a fürdetést nem szóltam azonnal a férjemnek hogy mehet enni, csak rá 5 perccel, fürdetés közben jutott eszembe. Amikor jött be, közölte hogy ő most k**va mérges rám és iszonyúan haragszik, nem igaz hogy nem tudok időben szólni neki mert jég hideg a kajája. Mondtam neki hogy ne haragudjon csak siettem mert a fiúnk éhes volt. Most szokásához híven megint nem beszélünk és tüntetésként csak egy kenyeret evett meg...


Másnál is van ilyen? Van aki ennyire kiakad a kaján?


2013. febr. 8. 20:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:31


már nem élek vele,és itt ennél az alkalomnál telt be a pohár

nagyon sok mindent elviseltem neki

próbált volna hozzám érni!!

szépen elment lezuhanyozni,majd én meg hazamentem....

ő még egy tojás rántottát sem volt képes elkészíteni....

2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ilyen. Úgy látszik a hasa a központ. Nekem sajna apukám iyen, bár már nagyon régen egyedülálló, jelenleg szegény nagynénémet nyúzza. Ha nincs időben ebéd, vagy nem az van, amit ő elképzelt, akkor keményen beszól, kritizál, pedig inkább örülnie kellene, hogy a nénim elviseli és főz rá.
2013. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a párja ezt mondta a milánóira:


"lehet mégis jobb lett volna darált hússal!!"


Miért nem mondtad meg neki, hogy az nem milánói, hanem bolognai?

2013. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ilyenkor felmerül bennem, hogy ugyan mibe került volna a férjednek bedobni a mikróba felmelegíteni azt a bundás kenyeret? 1 percébe... Ehelyett jól beszól és a földbe dorongol. Én gyűlölöm az ilyet, apám is ilyen volt, anyám el is vált tőle.
2013. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
az oké h szereted megcsinálod és belefér az idödbe. de gondolj a gyes utáni idökre is mikor teszem azt te is reggeltöl estig melozol. akkor ki fogja kiszolgálni? ezt már most le kell tisztázni h nem lesz mindig aki kiszolgálja . mert ha ezt most megszokta és mármár elvárja ebböl marha nagy balhé lesz késöbb.
2013. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

NEM! Az én leendő férjem a szabadnapján, míg én dolgozni voltam, megfőzött, kimosott, kitakarított. Így segítve az itthoni munkát. Persze nem is volt elkapatva gyerekként, sem később.


24N

2013. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem azt várja el hogy kiszolgáljam. Neki is van két keze, lába, kimegy és szed magának, befűrezi ha esetleg sótlan, megmelegíti a hideg. Csak akkor szedek neki és teszem le az ételt ha együtt eszünk. De ez ritka a gyerek miatt. Nyilván ha dolgozni fogok és ő ér haza hamarabb akkor nem fog agyon verni ha nem főztem. :) Ő csak erre a két dologra érzékeny de nagyon...
2013. febr. 9. 11:11
 38/39 anonim ***** válasza:

Csak annyit szeretnék,hogy 22-es nagy igazságot mondott mégis agyonra le lett pontozva! Én azért Őt kiemelném!

Kezdek rájönni,hogy ezen az oldalon milyen emberek lébecolnak és bocs ha ez off,de épp egy csalódási folyamatot élek meg a társadalom miatt...

Szép volt 22-es ennyi a lényeg,Mi okos nők,tartsunk össze!;)

2013. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

volt barátom...sajtos tejfölös tészta volt, ugyan nekem csak megmelegítenem kellett volna, de nem volt hajlandó megenni, mivel én a kockatésztát melegítettem meg, és nem a spagettitésztát...a pörköltött pl csak szarvacskával ette, és az anyukájának kellett sokoszor leszednie a husit a csontról...szörnyűűűű volt...

a mostani párom, völegényem egyáltalán nem háklis...múltkor sárgaborsófözelék lett volna az ebéd, de az Istenért se puhult a borsó...tettem bele szódabikarbónát, meg is puhult, de rettenetes ize lett a szódabikarbónától, mert sokat tettem bele...és szegénykém még megette volna, mert hogy mennyit dolgoztam vele.....:) még ha vmit el is rontok, max annyit mond, hogy a multkori jobb volt...uh ilyen szempontból egy főnyeremény:D

24L

2013. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!