Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje/párja is ennyire...

Más férje/párja is ennyire háklis az ételre?

Figyelt kérdés

Az én férjem olyan hogy ha esetleg nem tudom megfőzni azt amit megbeszéltünk akkor iszonyú mérges lesz és általában lefekvésig alig szól hozzám...


Ma este is hasonló történt. Mivel anyukám itt volt nemrégen, kicsit elcsúszott a kisfiúnk fürdetése. Megkértem a nagyimat hogyha már csinál bundás kenyeret akkor dobjon már hozzá még hármat a páromnak (ez is volt megbeszélve) én addig rohantam a fürdő vízért és amikor kezdtem a fürdetést nem szóltam azonnal a férjemnek hogy mehet enni, csak rá 5 perccel, fürdetés közben jutott eszembe. Amikor jött be, közölte hogy ő most k**va mérges rám és iszonyúan haragszik, nem igaz hogy nem tudok időben szólni neki mert jég hideg a kajája. Mondtam neki hogy ne haragudjon csak siettem mert a fiúnk éhes volt. Most szokásához híven megint nem beszélünk és tüntetésként csak egy kenyeret evett meg...


Másnál is van ilyen? Van aki ennyire kiakad a kaján?


2013. febr. 8. 20:19
1 2 3 4
 1/39 betlindis ***** válasza:
90%

az én volt férjem egyáltalán nem volt ennyire háklis, általában rám bízta, hogy mit főzök, persze olyan legyen, amiről tudom, hogy szereti. volt, hogy megkérdeztem tőle, mit főzzek, de az volt a válasz, hogy amit szeretnél, drágám. arra, hogy hideg, sem volt háklis, mert a főtt ételt a legkönnyebb megmelegíteni, ha kihűlne, máshoz is jó a mikró, három percet mindenki tud várni.

volt egy másik szerelmem, aki mesélte, hogy a barátnője, akivel régen együtt élt, kérdezte, mit csináljon vacsorára, ő meg azt felelte, bármit, mire a barátnő mondta, hogy "BÁRMIT" nem tud főzni...:))

szóval nem hiszem, hogy sok férfi lenne ennyire háklis...

2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy esetleg segítsen be a gyerekkel,akkor talán hamarabb lesz kész a kaja és tömheti magát.
2013. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%

Az en barátom nem mer. Tudja hogy kérdés nélkül hozzavagom meg a tepsit is, ha csicskanak néz. Ha ilyet csinalna, addig nem főznek rá többet, míg terdenallva nem könyörög. Akkor megtanulna megbecsülni a hideg bundaskenyeret:)

Mondjuk ez tok olyan, mintha 2 gyereked lenne..

2013. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjem egy kis konyhamalac. Minden mindenhogyan megeszik. Na persze, azért igyekszem odatenni magam a konyhában, mert én is ugyanazt eszem. :)
2013. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Adnék neki.De azt hiszem,nem ez a fő baj,hanem hogy elhanyagolva érzi magát,mert a gyerek kitúrta úgy érzi,és ezzel erősíti a férfiasságát.nem vezet jóra.
2013. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Szia! ez a bántalmazás kezdeti formája! Nagyon vigyázz, mert könnyen elfajulhat a dolog. Szerintem ez egyáltalán nem normális viselkedés!!!! Menekülj, ha tudsz!
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém szerencsére nem. De ha így viselkedne, biztos hozzávágnám a tányért.

Ha hidegnek találja a párom a kajáját, akkor beteszi a mikróba. Nem szokott problémázni a kaján, ha kivan téve elé, akkor még meg is köszöni.

A férjed viselkedése szerintem nem normális. Meg mi az, hogy mérges lesz, ha valamit nem tudsz elkészíteni?? Akkor álljon oda, és csinálja meg.

2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda egy bunkó paraszt a férjed.

Biztosan el volt kényeztetve, anyuci egyetlen fiacskája, lefogadom aki a seggét is kinyalta...adnék én olyan bundás kenyeret neki...

2013. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Én sem türném ezt a viselkedést tőle. A falra tudnék mászni az ilyen emebrektől. nagyon primitiv buta viselkedés. A követekező mi lesz? meg is üt ha nem elég sós a kaja???
2013. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Szimplán elkényeztetted, mondjuk én ezt nem tűrném el.
2013. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!