Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje/párja is ennyire...

Más férje/párja is ennyire háklis az ételre?

Figyelt kérdés

Az én férjem olyan hogy ha esetleg nem tudom megfőzni azt amit megbeszéltünk akkor iszonyú mérges lesz és általában lefekvésig alig szól hozzám...


Ma este is hasonló történt. Mivel anyukám itt volt nemrégen, kicsit elcsúszott a kisfiúnk fürdetése. Megkértem a nagyimat hogyha már csinál bundás kenyeret akkor dobjon már hozzá még hármat a páromnak (ez is volt megbeszélve) én addig rohantam a fürdő vízért és amikor kezdtem a fürdetést nem szóltam azonnal a férjemnek hogy mehet enni, csak rá 5 perccel, fürdetés közben jutott eszembe. Amikor jött be, közölte hogy ő most k**va mérges rám és iszonyúan haragszik, nem igaz hogy nem tudok időben szólni neki mert jég hideg a kajája. Mondtam neki hogy ne haragudjon csak siettem mert a fiúnk éhes volt. Most szokásához híven megint nem beszélünk és tüntetésként csak egy kenyeret evett meg...


Másnál is van ilyen? Van aki ennyire kiakad a kaján?


2013. febr. 8. 20:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudnia kell hol a helye,és hogy neki is van keze,ha meg kihűl a kaja,ott a mikró!


Apum egyszer játszotta el ezt anyámmal.

Anyu beteg volt,lázas,hasmenéses vírustól szenvedett,görcsölt apu jött haza,anyu elé rakta a bab levest ,apu evett egy kanállal,és ennyit mondott "ez k.rva hideg,és nem így szeretem, mi ez a sz.r?!"

anyu megfogta a tányérját,kirohant vele a wc-be,és úgy ahogy volt

beleöntötte mindenestül ,apu szája tátva maradt

majd anyu így szólt

" sz.rt nem főzünk,a sz.r a wc-be való!"

Azóta apu mindig dicséri anyu főztjét :)


megjegyzem hogy én is ettem belőle,és semmi baj nem volt vele,szeretem anyu főztjét.....

2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
21%

Nem, a három majdnem felnőtt fiunkkal egyedüli nőként ötünk közt már rég a diliházban lennék ennyi faxni negyedétől is.

Amúgy szerintem csak szoknia kell az apaságot, meg hogy most már nem ő az első. Inkább bevonnám a fürdetésbe, meg mindig kifejezném szóban-tettben örömöm, hogy haza jött, végre együtt vagyunk stb., de a kaja körüli cirkuszt valami negédes módon leállítanám.

Sose veszekedj frissensült apával, se éhes férfivel.

2013. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves" 20-as, áruld már el légyszíves, hogy mire kellene féltékenynek lennünk, mert komolyan érdekelne :D
2013. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
Szépen is mondhatta volna neked ez igaz, de biztosan valami más baja is van, nem azért mert a bundáskenyér hideg lett.
2013. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen volt!


Nálunk ez úgy volt,hogy a milánói a kedvenc étele,én meg azt csináltam neki,ami ugye gombával készül,már 100x csináltam neki.

A sajtot pedig nem szereti,mivel azt mondja hogy elveszi az ízét......

Na jött haza,megterítve,kaja előtte,elkezd enni,láttam hogy fura fancsali képet vág.....megkérdeztem tőle,hogy mi a baj.

Erre:


"lehet mégis jobb lett volna darált hússal!!"

"lehet egy kis sajt azért rá fért volna!"

"nincs ketchup?" (sosem kért még rá 3 év alatt ketchupot)


De a végén itt telt be a pohár!

"hát ezt edd meg de,nekem nem kell ez a sz.r!"


Én meg idegemben megfogtam az egészet,és nyakon öntött

vele!

2013. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

*öntött

öntöttem

2013. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
#20: ha tisztel a párom, en is tisztelem ot. Ebből következik, hogy pont olyan hangnemet engedek meg magamnak vele szemben, mint amilyet o velem szemben. Ha en szívesen főzök neki, tisztán tartom a lakást, neveken a gyereket (gyesen levő nőnek ugye ez a dolga), es elismerem a munkáját, akkor álljon hozzam o is tisztelettel. Ha sz.r amit főztem oke, elfogadom, de nehogy letorjon mar a keze, ha berakja a mikroba azt a r.hadt bundaskenyeret. Viselkedjen felnőtt ember módjára.
2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Húúú de sok válasz jött! :)


Köszönöm azoknak akik lehülyéztek, lebutáztak, tudom nem rossz szándékból.. Egyébként semmi baj azzal hogy így rákészül a kajára és ha nincs az, akkor persze hogy bántja. Engem meg az bánt amikor megbeszéljük hogy ide megyünk, meg oda, aztán közli hogy fáradt ma mégse. Na akkor meg én csinálom ugyanezt.


Egy pár válaszra azért szeretnék reagálni, pl arra hogy elhanyagolva érzi magát... Ez abszolút nem igaz, szinte jobban törődünk egymással mióta meg van a baba. :) A szexet is én hiányolom jobban nem ő. Pedig ez fordítva szokás általában. :) Mindig ő fürdeti a babát, csak pár napja meghúzta a hátát és azóta inkább mondom neki hogy majd én megcsinálom.


Abszolút nem agresszív állat! Ez az egy hóbortja van, de soha nem emeli a hangját se rám, se a gyerekre.


Nem anyuci fiacskája, 19 évesen költözött el, anyukája alkoholista volt, le se tojta mit csinálnak a húgával...


Valaki írta hogy nem a bundás kenyérrel volt baja. Ezt elég valószínűnek tartom, mert mostanában eléggé rosszul megy a szekér és tényleg ez volt az első eset hogy ilyenért így behisztizne.


Azt viszont valóban elismerem hogy el van kényeztetve, csinálom neki a kávét, a kaját de nekem ez egyáltalán nem gond, hiszen szeretem, természetes hogy főzök neki, itthon vagyok gyesen, belefér az időmbe.


Egyébként ez az állapot sem tartott sokáig, lefektettem a gyerkőcöt és már ugyanúgy beszélgetünk mintha mi sem történt volna.


Köszönöm a válaszokat, némelyiken jót nevettem és mindenkinek megy a zöld kéz. :))

2013. febr. 8. 21:30
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

21:18

Ez egy kicsit hihetetlen nekem, és a férjed csak ugy szó nélkül hagyott mindent?

2013. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen szempontból nem, nem kell őt kiszolgálnom és eléraknom a kaját frissen, amint ő kiejti a kis száján. Van keze, lába, kimegy a konyhába, és szed, vagy készít magának ételt. Amúgy sem időzítek mindig úgy, hogy frissen gőzölgő étel várja. Van, hogy délre kész van, ő meg este jön haza. Van mikró, remek találmány. Ő inkább úgy finnyás, hogy nem eszik meg sok húst. Amiben csont van, azt nem nagyon eszi meg, max leszedegeti a csontról úgy, hogy több, mint fele ottmarad, illetve zsíros húsra sem néz rá. Na meg a pacalpöri, velős, belsőséges dolgok, szálkás halak szóba sem jöhetnek nála. Szóval elég gyakran eszik étterembe, mert megmondtam neki, hogy én ha pacalt kívánok, azt fogok enni. Ha zsíros sült oldalast, akkor pedig azt. Ő meg oldja meg. Vagy süssön ki magának két csirkemellet, mindig van a fagyasztóban, szokott is néha élni a lehetőséggel, de inkább rendel, vagy hoz haza kaját gyorsétteremből. Ő sem bánja ezt igazából. Sokszor főzök persze olyat, amit szeret, de nem mindig van kedvem kétféle étellel bíbelődni, és én sem fogok lemondani azokról, amiket én szeretek, csak azért, mert ő nem. Ő úgyis szereti a kínait, a mekit, a pizzát, szóval az ilyen napokon válogathat, hogy mit egyen.
2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!