Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje/párja is ennyire...

Más férje/párja is ennyire háklis az ételre?

Figyelt kérdés

Az én férjem olyan hogy ha esetleg nem tudom megfőzni azt amit megbeszéltünk akkor iszonyú mérges lesz és általában lefekvésig alig szól hozzám...


Ma este is hasonló történt. Mivel anyukám itt volt nemrégen, kicsit elcsúszott a kisfiúnk fürdetése. Megkértem a nagyimat hogyha már csinál bundás kenyeret akkor dobjon már hozzá még hármat a páromnak (ez is volt megbeszélve) én addig rohantam a fürdő vízért és amikor kezdtem a fürdetést nem szóltam azonnal a férjemnek hogy mehet enni, csak rá 5 perccel, fürdetés közben jutott eszembe. Amikor jött be, közölte hogy ő most k**va mérges rám és iszonyúan haragszik, nem igaz hogy nem tudok időben szólni neki mert jég hideg a kajája. Mondtam neki hogy ne haragudjon csak siettem mert a fiúnk éhes volt. Most szokásához híven megint nem beszélünk és tüntetésként csak egy kenyeret evett meg...


Másnál is van ilyen? Van aki ennyire kiakad a kaján?


2013. febr. 8. 20:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
döbbenet. Enyém csinál magának bundás kenyeret. Ez nem normális, beszéljétek meg.
2013. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

Hát jól kicseszett veled, hogy csak egy kenyeret evett meg. Te meg dobd ki a maradékot, hiszen nem kér többet.


Amúgy nem normális, én nem hagynám. Én még ma elmondanám neki, hogy ha a gyerekes duzzogást befejezi akkor talán gondolkodjon el azon, hogy mi a tisztelet. Mert a kaját megköszönni lehet maximum. Ő mit szólna ha Te leszólnád, ha szerel valamit?

Ha semmi sem hat, vegyél neki egy balettruhát, abban igazán nyomhatja a lányos hisztiket.

2013. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

hát, ne haragudj, de nem vagy százas, ha eltűröd ezt tőle.

Felnőtt ember, ha éhes, csináljon magának. Elhűlt a kaja?? OMG.. éhen ne haljon már a szerencsétlen!


Tőle az ilyen kb éhen is dögölhetne, legyen az férj, feleség, vagy bárki.

Már nem azért, de nekem a gyerekeim is megcsinálják maguknak a kaját, még az öt éves is meg tud kenni egy kenyeret.

nem mellesleg, nálunk inkább a férjem főz, mert én úgy dolgozok, hogy sokszor nincs időm főzni.

2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
ilyen pasival kapásbol nem kezdenék.
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
A férjed egy hisztis gyökér, te pedig buta vagy, ha hagyod... Már leírták előttem többen. Az ilyen alakoknak nem feleség meg társ kell, hanem cseléd. Ha neked ez megfelel, akár még boldogok is lehettek. A bundáskenyérnél maradva, nálunk azt mindig a fèrjem süti, mert ügyesebb, mint én. És ha a kölkök miatt kihűl, még újra is melegíti. Amúgy azt hittem, arról lesz szó, hogy az elkészítési módra, fűszerezésre háklis. Ilyen van nálunk is, de ez meg inkább ízlés dolga.
2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem háklis, hanem bunkó paraszt, és finoman megkezdte a terrorizálásod...Bolond vagy, ha hagyod ezt.
2013. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Csak próbálna meg ilyet csinálni:D

Ne haragudj, de te vagy a hülye, hogy hagyod magad:)

2013. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
19%

Én nő vagyok, de sajnos ugyanilyen.. A kajáért ölni tudnék.

Na nem szó szerint, de régen amikor anyukám mondta, hogy főz majd valami fincsi kaját, hazaértem és mégsem volt, nagyon mérges voltam...

Lélekben rákészültem, a buszon már kb csorgott a nyálam, aztán hazaérek és hoppá...

2013. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%

Hát figyelj, nekem iszonyat szar természetem van, nagyon kritizálós vagyok, szóval megértem, hogy valakit zavar, ha kihűlt a bundás, ami frissen az igazi, bár megmelegítve sem rosszabb. Szóval én valószínűleg szólnék, hogy hé, szólhattál volna, mert kihűlt, na mindegy. És megmelegíteném és megenném. De ez a krva mérges vagyok és iszonyatosan haragszok meg blablabla és tüntet meg nem szól hozzád... Ez hülye már ne haragudj? Mi a fszt képzel magáról?


Én ilyenkor biztos mondanám neki, hogy anyád p1csáját, verjelek fejbe a fazékkal, vagy abbahagyod a hülyeséged?

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
irígység??? :D mégis mire?? egy ilyen gyökérre? :D te beteg vagy bakker.
2013. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!