Kinek adsz igazat?

Figyelt kérdés

1 éve járok egy fiúval. Ő már dolgozik én még tanulok, mellette dolgozom. Ezt azért írom, mert neki sokkal több pénze van egy hónapban mint nekem. De folyton tőlem akar kérni kölcsön. Múlt héten átjött és megpróbálta elérni, hogy fizessem ki helyette a telefonszámláját, mert hogy ha kikapcsolják, akkor nem tud majd engem sem felhívni. Pechjére éppen a bevásárlás után jött fel hozzánk, és mi volt szatyorban? Egy karton cigaretta, meg 4 doboz sör. Az nem zavar, hogy dohányzik, igaz én sosem szoktam rá, de ha már rászokott hát legyen. De ekkor betelt a pohár, és közöltem vele, hogy addig amíg cigarettára és sörre van pénze, addig nem adok egy fillért sem. Ossza be úgy a fizetését, hogy előbb számlákat fizet, aztán ami marad abból vegyen luxuscikkeket.

Anyám hallotta ezt a beszélgetést a másik szobából. És azóta folyamatosan azzal nyaggat, hogy kérjek tőle bocsánatot a viselkedésemért. És fizessem ki a számláját. Na azóta vele sem valami felhőtlen a viszonyom. Mert szerintem semmi rosszat nem tettem. Arról nem én tehetek, hogy nem tanították meg beosztani neki a pénzt.

Szerinted?


2013. febr. 8. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van. ha ne adj isten elveszited a munkad, kihez fog fordulni?
2013. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad!!!
2013. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmária!

Nehogy kifizesd!

2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyaként: szerintem anyád nem normális. Neked teljesen igazad van, ha a pasidnak más nem tanította meg, hogy ossza be a pénzét, akkor legyél következetes. Ha nem megy, rakd ki a szűrét, szívja másnak a vérét.
2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Neked van igazad kérdező.
2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hosszú távra ne tervezz ezzel a pasival,mert te tartanád el.
2013. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad. Ez evidens. Előbb a számlák, kötelesség, és csak aztán a luxuscikk, meg amire marad...

Ne engedj semmit a véleményedből! Tartsd magad ahhoz, amit mondtál!

2013. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze csak úgy lenne helyes ítélkezni, ha a másik felet is meghallgatnám, de tényleg úgy tűnik, hogy neked van igazad. Ötletem sincs, anyukád miért nem ért veled egyet. Viszont én nem mennék olyan fiúhoz feleségül, aki nem tudja beosztani a pénzt (kivéve ha ezt tudja magáról, elismeri és hagyja, hogy segítsek ebben neki, hallgat rám). A pénz beosztását meg lehet tanulni, de azért tenni kell.
2013. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem Anyukád viselkedése lepett meg.... én tutira nem fizetném ki, de ha Anya lennék, akkor is ezt tanácsolnám a lányomnak. Más lenne a szitu, ha szépen megkért volna a srác, és tudom, hogy tényleg szorult helyzetben van egy váratlan kiadás miatt, de így, hogy ő piára költi a pénzét, tutira nem fizetném ki én sem.
2013. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Neked!
2013. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!