Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a nagymamámna...

Hogy mondjam meg a nagymamámnak hogy egy pasival fogok találkozni?

Figyelt kérdés
Nem volt még hogy randiztam volna, pedig 23 éves vagyok. A nagymamámmal lakom, ő 84 éves, más korban nőtt fel. Már volt egy randim a sráccal, és holnap megint találkozni akar velem. Múltkor azt mondtam, hogy egy barátnőmmel találkozom, mert nem akartam idegesíteni (jött volna a: vigyázz vele, minden férfi..., vagy mivel azt látja a tv-ben hogy első randin már szexelnek a fiatalok, nehogy azt tegyem én is stb). Hogy adagoljam be neki? Az elsőnél azt hittem ennyi, nem gondoltam hogy lesz 2. is.
2013. febr. 7. 23:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

00:57


Bocsi most látom van becsületes neved is: SzaLonta

2013. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján én is azt hittem, fiú vagy. (bár még nem mondtad az sem, hogy lány).


Szóval ha lány vagy, mondd azt, hogy találkozom egy kedves, jóravaló fiúval mama, ő nem olyan, mint a többiek, annyira komoly. Mindig is ilyen fiút akartam. Elmegyünk az állatkertbe/múzeumba/kávézóba/pizzériába.


Ha fiú vagy, ne mondj neki inkább semmit, ha a fogamzásgátlón így kiakadt, akkor szegény infartust is kap helyből, szóval inkább hallgass.

2013. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, bocsi ez kimaradt.


Szegény nagyimnak mondtam hogy "Mama megint lesz egy találkozóm" mire visszakérdezett hogy "Azzal a múltkori lánnyal?" és én meg helyeseltem, hogy igen. Olyan szánalmas vagyok tudom, meg ez a hazudozás sem tetszik, de nem mertem neki megmondani.

2013. febr. 8. 18:47
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

-Nagymama! Leszbikus vagyok!

-Ez szörnyű!

-Csak vicc volt, a lány akivel találkozgatok, fiú, s már kétszer meg is dugott...

2013. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem d*gott meg. Még a kezemet sem fogta meg.
2013. febr. 8. 18:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsi csak vicc volt.
2013. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy egyzser kell "túlesni " rajta. Mint amikor egyest kaptál, rossz volt titkolni, de ha elmondtad, az is az volt, de megkönnybeültél. Meg az is lehet, hogy a mamád örülni fog. Mondd, amit írtam: kedves, aranyos, régimódi fiú, ha jól alakul minden, alig várom, hogy bemutassam neked, mama, kiváncsi vagyok, mit szólsz hozzá... Érezze a mamád, hogy az ő véleménye is fontos.
2013. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igy van egyszer kell tulesni a dugáson s a megmondásán, utána nem nagy szám. Javaslat: állj oda nagyanyám elé: nagymama! megdugtak! mármint engem!


nem baj ha nem, ezekután már nem lesz téma hogy nehogy megdugjanak mert azt hiszi megtörtént. s kivel randizol? tudod aki a multkor megdugott. nem mondja majd hogy nehogy megdugd hisz minek mondaná?


kedves: mosolyogva gyilkor. aranyos: ráborultak az aranyrudak mikor bankot rabolt. régi módi hisz 20 évet ült. most szabadult de azt se tudja mi az a windows...

ha nem csukják le ujra, bemutatom neked. most jön este haza a bankrablásból. mi a véleményed?

2013. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!