Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a nagymamámna...

Hogy mondjam meg a nagymamámnak hogy egy pasival fogok találkozni?

Figyelt kérdés
Nem volt még hogy randiztam volna, pedig 23 éves vagyok. A nagymamámmal lakom, ő 84 éves, más korban nőtt fel. Már volt egy randim a sráccal, és holnap megint találkozni akar velem. Múltkor azt mondtam, hogy egy barátnőmmel találkozom, mert nem akartam idegesíteni (jött volna a: vigyázz vele, minden férfi..., vagy mivel azt látja a tv-ben hogy első randin már szexelnek a fiatalok, nehogy azt tegyem én is stb). Hogy adagoljam be neki? Az elsőnél azt hittem ennyi, nem gondoltam hogy lesz 2. is.
2013. febr. 7. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven abban a korban vagy, hogy nem kell magyarázkodni. Mondd nyugodtan, hogy "Nagymama, randim van holnap, ...-ra várj, kb. akkor érek haza." Biztos, hogy fog mondani rá valamit, de nyugtasd meg azzal, hogy tudsz már vigyázni magadra, nem kell aggódnia.
2013. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, ez az hogy már elég idős vagyok. Ő is mondogatta hogy ideje lenne már pasiznom, de közben meg ez akkora hatalmas dolog lenne neki, hogy tuti felfújná.

Múltkor is beszélte egy ismerőssel hogy "Nagyon felborult ez a mai világ. A fiatalok beveszik a gyógyszert, nem lesznek terhesek, azzal fekszenek le akivel akarnak" .


Csak azt nem tudom, hogy ha múltkor azt mondtam hogy egy barátnőmmel, akkor már eléggé eljátszanám a bizalmát, ha megmondanám, hogy múltkor is ezzel a fiúval találkoztam....

2013. febr. 7. 23:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző mondja, ennyi.
2013. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elmondanod:) Egy ismerősöd innen és innen. Most méssz ki vele egyet és pont.

Nem kell se rndinak se semminek nevezni és kész :)



22-L

2013. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. Hisz mi van? Találkozol valakivel s egyikötök se tudja mi lesz belőle. Max. reméltek ezt azt...
2013. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Ráadásul én sohase feküdtem le senkivel az első randin.

Mindig állva csináltuk.

2013. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy pasi vagy?
2013. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért kell megmondanod, hogy hová mész?
2013. febr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem még örülni is fog neki, h végre érdeklődsz a másik nem iránt. Főleg ha már szekált ezzel, biztos aggódott kicsit h sosem randizol. Szeret téged, boldognak akar látni. És a randi nem egyenlő a szexszel, ha ezzel jönne el is mondhatod neki, h ne gondolja már h ilyennek nevel téged...nem kell tudnia h már találkoztatok, legalábbis nem akkor, amikor a "barátnőddel" voltál, gondolom minden lépésről úgyse számolsz be

hajrá, nőj fel

2013. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

00:57


Azt irja sráccal volt randija.

Persze attól még lehet pasi...

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!