Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem tudom...

Miért csinálja ezt? Nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés

Anyámmal élek együtt. Saját keresetem van, megegyeztünk, hogy minden hónapban haza adok 50 ezer forintot, ez kicsit kevesebb mint a nettóm fele. Sokszor még a fizetésem érkezése előtt megadom neki, soha nem maradtam el vele. Emellett sokszor vásárolok én is, illetve olyan dolgokat is saját zsebből veszek amit korábban közös kasszából fizettünk ki.

Most megkért, hogy vásároljak neki és megbeszéltük, hogy majd ideadja, ha megkapta a fizetését. Eltelt 1 hét, ma kérte h valamit vegyek neki, és szóbahoztam, hogy még a korábbit nem rendeztük. Erre először óvatosan megkérdezte, hogy nem fizette már ki? Igaz már ezt is sértőnek éreztem, de mondtam h nem, csak a blokkot adtam oda arról volt szó h majd fizu után. erre nekiállt üvöltözni, hogy szégyelljem magam mert én minden pénzt elszedek tőle, és bezzeg ő milyen önfeláldozó mert ő tart el, és ő vásárol. Persze a havi 50 ezrem az smafu szerinte semmire nem elég, gyakorlatilag az igazán kemény télen is bőven fedezi a rezsi felét és még marad is neki. Meg emellett én is vásárolgatok.

Amióta én hazaadok ő is tud félretenni (tehát az ő fizuja+én hazaadásomból bőven futja kajára lakhatásra és félre i tud tanni), de ez nem zavar, én is természetesnek tartom hogy amíg itt lakom hozzájárulok a költségekhez. Mégis ezt vagdalja a fejemhez, hogy ő tart el és ő miattam nem boldog és stb stb. Közbe pedig azért elég feltűnően azóta tud félretenni amióta én is hazaadok.


Rettentően szarul esett, hogy neki vásároltam az ő kérésére ő mondja h kifizeti és erre ordítozni kezd, amikor merem elkérni. És megvádol azzal, hogy én meglopom mert ő ezt már kifizette.

Persze amikor mondtam, hogy tudod mit itt a szaros 5000 forint, ha már kifizetted akkor csak odanyomta. (mert nem fizette ki, ha kifizette volna akkor nem lopnám meg a saját anyámat nem lenne pofám hozzá...)

Persze amikor esetleg valamiért ő fizet valamit és mondom, hogy megadom 10 perccel később már itt kempel, hogy na nem felejtette ám el hogy ennyi annyi amannyi... :(



2013. febr. 7. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott az eszembe, hogy 50e Ft-ból kikerül egy szoba, bár nem tudom, hol laksz, mi 35e Ft-ért adjuk ki a miénket. Neked kell eldöntened, hogy vállalod-e a kockázatot, amit egy albérlet jelent, vagy inkább otthon maradsz ilyen körülmények között. Bnőm pont a hülye anyja miatt költözött el otthonról, de ennek már több mint 10 éve. Ennek ellenére még mindig megkapja, hogy ők tartják el, pedig egy fillért nem kap tőlük :D
2013. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!