Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg egyedül vagyok?

Tényleg egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, lány. Mostanába mindenki olyan ellenséges velem. Úgy érzem senkire sem számíthatok, anyukámmal nem a legjobb anya lánya kapcsolatunk van és ez nekem nagyon fáj. Senkinek nem önthetem ki a szívem hogy mi bánt és egyre több idegesség van bennem és ezt nem tudom levezetni. Mit tegyek?
2013. febr. 7. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz. Teljesen normális, hogy így érzel, nincs veled semmi baj.

Kezdj el naplót írni! Abba leírhatod a gondolataidat és a lelkednek is jót teszel vele.

Ha pedig szükséged van egy felnőtt tanácsaira vagy véleményére, akkor nyugodtan keresd meg az iskolapszichológust. Azért van ott, hogy beszélgethess valakivel.

2013. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már vezetek naplót csak az az egy baj vele hogy nem válaszol a kérdéseimre xD
2013. febr. 7. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Testvéred van? Ha van, vele milyen viszonyban vagy?
2013. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettő van. Egy fiú: rá felnézek de nem akarok neki ilyeneket mondani és egy nővérem: Hát ő régebben is csúfolt és ez bennem nagy nyomot hagyott és ezért az én szemszögemből nem túl jó :S
2013. febr. 7. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanuld meg valahogy levezetni a feszültséget. Ezzel a problémával mindenkinek szembe kell néznie, olyan nincs hogy mindig legyen valaki aki csak a te problémádra kíváncsi. Találd meg hogy mi az igazi problémád, azon próbálj meg változtatni Te magad. Ha elkezdesz a megoldáson gondolkozni aztán meg cselekedni már kizökkentél ebből a helyzetből. És valószínűleg közben lesznek melletted új emberek, de az illúzió ne csapjon be mindenki a saját életével van elfoglalva.
2013. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat :) Minél elöbb változtatni fogok :)
2013. febr. 7. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen most egy jó barátnő hiányzik neked, pár év múlva meg majd egy srácra lesz szükséged testi-lelki harmóniádhoz.
2013. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Namost vagy te lettél kicsit érzékenyebb, vagy a többiek vannak rossz passzban :)


Nem látok bele a családodba, de szerintem azzal mindenkinél jó pontot szerzel, ha pl. segítesz valamiben, megkérdezed, milyen napja volt.


Én 25 vagyok, 20 éves koromig apám tök mogorva volt,kb. csak akkor beszélgetett velem, ha muszáj volt (nem azért, mert nem szeretett, csak ilyen...nem nagyon volt közös témánk). Akkoriban kaptam rá sütésre, főzőcskézésre és mindig csináltam családnak valamit, sütöttem az ebédet, sütiket, szülinapra megcsináltam mindenfélét, megkérdeztem csináljak-e egy kis vacsorát, ha láttam, hogy fáradtak...


Azóta apám olyan mézes-mázosan beszél velem XD Meg értekezéseket tartunk a kajákról XD



Ne úgy ugrálj körülöttük, mint egy cseléd, de az apró figyelmességeket tuti értékelni fogják. Pl. Főzzek egy kis teát? :) Ja és azért próbálj nem kárt tenni a berendezésekben :D


Ha anyukád csinálja az ebédet, segíts neki mosogatni, rendet rakni, kérdezd meg mihez milyen fűszert kell rakni, stb.


Nekem is egy időben undok volt a nővérem, aztán szerencsére kijózanodott ő is (meg én is). Ha nagy a korkülönbség, általában eléggé szekálják egymást a testvérek.

2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Már vezetek naplót csak az az egy baj vele hogy nem válaszol a kérdéseimre xD"


Akkor írj ide is. :) Máris kaptál válaszokat többektől. :) Máskor is írhatsz ide.

2013. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 20 évesen is ezt érzem. Aki esetleg közeledne azt is "ellököm" magamtól. Persze a családi "nyugalom" az, ami ezt okozza. Talán jobb is, mert az otthoni balhékból és problémákba nem szeretnék senkinek sem betekintést engedni, olyan témáról beszélni ami nekem kellemelen, illetve nem szeretnék mást megbántani egy olyan ügy következménye miatt, amit apámnak meg anyámnak köszönhetek, és azt is hogy most itt tartok!
2013. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!