Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Szerintetek?

Mit gondoltok erről? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Normális véleményeket szeretnék kérni...

21 éves lány vagyok. Szeretnék a közeljövőben egy kisbabát, viszont a párom mégcsak beszélni sem hajladó róla csak amikor olyan a hangulata. Egyszer azt mondta, hogy ő még nem készült fel egy másik babára. Neki már van egy 1 éves babája.

Mit gondoltok, későbbiekben szeretne majd tőlem is egy kicsit, vagy nem sok esély van rá?

Ha van rá esély, akkor mennyit várjak rá? Nem szeretném nyaggatni folyton, jobb a békesség. Csak az a baj, hogy én ezt magamba folytom, gyakran sírok a reménytelenség gondolata miatt. Hogy lehet meg leszek fosztva egy anyaságtól? Nagyon szeretem a párom, elhagyni nem hagynám el! Legalábbis emiatt biztosan nem!

Válaszokat előre is köszi :)


2013. febr. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy semmiképpen nincs értelme gyereket vállalni, ha a másik nem akarja. Nem is lehet. Lehet, hogy csak most gondolja így, még változhat, de ne erőltesd, annál rosszabb. Hány éves a párod? És mióta vagytok együtt?
2013. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van még időd hogy puhatolózz, és végleges döntést hozz....

Mikor jó kedve van próbálj vele beszélni arról hogy ez pillanati helyzet-e vagy tényleg nem akar később sem....

2013. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Párom 24 éves. Persze, várok még, türelmes vagyok :) Meg ezen nem szeretnék vitázni, mert az még rosszabítja majd a helyzetet...

Nagyon remélem, hogy csak átmeneti...

Úgy hogy ő nem akarja, eszem ágában sincs felcsináltatni magamat vele... Az sem vezetne semmi jóra...

2013. febr. 6. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neki már van egy egyéves picije, akkor érthető, hogy nem akar még egy másikat is.

De nem is régen vagytok még együtt ahhoz. hogy felelősséggel vállalhassatok babát.

Először vegyen feleségül egy év múlva, és azután jöjjön a gyerek. Az is lehet, hogy nem működik majd a kapcsolatotok. Ez is benne van a pakliban.

Még fiatal vagy, 10 év múlva is lehetsz anya. Nem kell kétségbe esni.

2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell elsietni a dolgokat, még fiatal vagy, most élj, bulizz, szórakozz, utazz stb. Ráérsz még anya lenni. És közben lehet a párod is kedvet kap a babázáshoz. Meg gondolom az ő gyereke az előző kapcsolatából van, s lehet, hogy nem akarja pont azért elsietni, nehogy megint hasonlóan járjon.
2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
1 éve született egy másik nőtől gyereke és már gyereket akarsz tőle.Téged sem az eszedért szeretnek...
2013. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazándiból ez egy hosszú és bonyolult történet...

Nem a mostról beszélek... Azért merült fel a kérdés bennem, hogy ő mit is szeretne, mert attól félek, hogy egyáltalán nem akar majd...

Esküvőt egyikőnk sem akar... Sem most, sem később... Akik szeretik egymást, azokat ne a papír tartsa össze....

2013. febr. 6. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt vele kell megbeszélned, hogy a későbbiekben akar-e gyereket. Tudasd vele, hogy te mindenképpen szeretnél majd, s csak azért akarsz erről beszélni, hogy tudd, van értelme vele lenned.
2013. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!