Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 4. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ritka antipatikus, szélsőséges, ultrakonzervatív és szűklátókörű, némi diszkrét zsidózással. Minimálisan sem tudok vele azonosulni.
2013. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A záró sorokból ítélve nő a cikk írója "Mi, nők eldönthetjük tehát..." Ami felvet bennem egy kérdést:


Azt nem értem, hogyhogy dolgozik és nem a minimum hét gyerekét neveli minőségi szinten otthon?

Nyomás a helyedre asszony! Nem papolni, csinálni!

2013. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cikk írója "húszéves katolikus magyar menyasszony" egyetemista egyébként.
2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ennek az írásnak a létrehozója legalább olyan szélsőséges, mint egyes szélsőséges feminista csoportok, és nem biztos, hogy az egik irányú szélsőség ellen a másik irányú szélsőség a célravezető válasz.

Mellesleg az idézet szerzője, Tóth Tihamér püspök a Tiszta férfiúság c. "örökbecsű bestseller" szerzője, aki szerint az önkielégítés gerincsorvadást és más nyavajákat okoz...

[link] - 52-53-54. oldal...

Szóval, hát nem tudom, a hard-radikális feministákért sem vagyok feltétlenül oda, de számomra rendkívül ellenszenves és taszító az a szemlélet, amelyet e kiváló püspök, és szellemét a palackból kiengedő mai követője képvisel.

2013. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!