Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnek koltozni Anyukamt...

Hercegno02 kérdése:

El szeretnek koltozni Anyukamtol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg rossz kapcsolatban vagyok anyukammal,es el szeretnek koltozni tole,van egy 21 eves baratom aki mondta hogy hozza koltozhetek,de sajnos ez nem ugy megy.10 honap mulva toltom a 18at de hallottam olyan hogy 16 eves kortol ferjhez lehet menni,mit tegyek?Segicsetek kerlek mert en nem birom tovabb otthon.

2013. febr. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Akkor felteszem a kérdést, mióta vagy együtt a barátoddal, ha a barátoddal rosszra fordul hová mész utána????

18 évesen férjhez menni csak hogy menekülhess otthonról??? Normális vagy????

Fejezd be a sulit, ha tanulsz, kezdj el utána dolgozni és van miből elmenned! De így a semmire???? Miből akarsz élni?

2013. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a lázadó tinik... Mit fogsz csinálni, ha a barátoddal összeveszel. 18 éves kor előtt a rendőrség haza fog vinni, ha anyukád nem enged el. Férjhez menni ilyen fiatalon semmi értelme, a válás csak még nagyobb macera lenne. Majd akkor gondolkodj költözésben, ha lesz saját jövedelmed és nem kell másra támaszkodni. Addig csak probléma és konfliktus vár mindenhol.
2013. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Rossz ötlet odaköltözni a barátodhoz. Ha anyagilag ki leszel neki szolgáltatva, akkor előbb-utóbb kuss lesz a neved. Már bocs a kifejezésért, de ez sajnos mindig így szokott lenni.
2013. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zotya55 válasza:
24%
Figyi, ha nagyon rosszul érzed magad otthon, akkor szerintem menny el, és igen jól tudod, ha összeházasodsz a pároddal, akkor valóban felnőtnek fognak nyilvánítani !! De sztem előbb próbálj anyukáddal beszélgetni, hogy neked nem jó ez így ahogy van !
2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. 16 éves kortól lehet házasodni, de CSAK gyámhatósági engedéllyel és azt nem kapod meg olyan indokkal, hogy nem szeresz otthon lakni.

2. Ilyen fiatalon odaköltözni valakihez munka és jlvedelem nélkül nagy hülyeség.

3. Ki fog eltartani, ha a barátodnál laksz? Mert azért az pénzbe is kerül, méghozzá nem is kevésbe.

2013. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!