Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jogom felkeres...

Szerintetek van jogom felkeresni a gyerekemet vagy ne rondítsak bele az életébe?

Figyelt kérdés

16 évesen szültem, sokáig nem akartam tudomást venni a terhességről, majd örökbe akartam adni. De a volt párom, az apa azt mondta, hogy majd ők felnevelik a szüleivel (ő már 23 volt, volt munkája, pénze, engem nem akart, de a babát igen) A kislányom most 8 éves. Nekem is rendbejött az életem. Nagyon bánom amit tettem, szégyenlem is, de már nem tudom visszaváltoztatni.

Annyit tudok róluk, hogy már ketten élnek pár éve.

Hagyjam, őt már elvesztettem vagy lépjek?



2013. febr. 4. 12:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Az ítélkezést tessék abbahagyni!

Ő nem vetette el, eddig orrba-szájba az ment, hogy jaj add örökbe, most ez kiderült, hogy úgymond örökbe adta, nem ölte meg, most meg ez a baj! Komolyan, nézzetek már magatokba!!!

2013. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Okvetlenül írd meg a további fejleményeket.Nagyon-nagyon szorítok nektek!!!!
2013. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!