Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez neki? Ha megcsalnám...

Mire jó ez neki? Ha megcsalnám megsértődne!

Figyelt kérdés

4(!) hónapja nem szexeltünk a feleségemmel. Mindig amikor hozzá érek ellöki a kezemet. Próbáltam beszélni vele de azt mondja, hogy nem kívánja. Én meg nem hiszem el, igazán segíthetne legalább rajtam. Arra gondoltam, hogy esetleg valami más baj van de nem mond semmit, így nem tudok segíteni. Ezek előtt nagyon jó volt a kapcsolatunk meg naponta többször is együtt voltunk most meg semmi. Azt tudom, hogy nem csal meg, ez teljesen biztos. De akkor mégis mi baja van amit nem mond el?

26/L

29/F


2013. febr. 2. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi baja lehet. Elidegenedett tőled, stb. Próbáld meg megbeszélni vele.
2013. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 QueenRavenna ***** válasza:
Nem depressziós?
2013. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem depressziós.
2013. febr. 2. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem szült?Van kisbaba?Ez a probléma akkor szokott kezdődni.Én nő vagyok és nálunk is hasonló volt a helyzet.Csak azzal a különbséggel,hogy én nőként voltam elutasítva.Borzasztó érzés.Megértelek.Próbáld meg kideríteni az okát.Ültesd le beszélgetni.
2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szült, de már több mint 2 éve. Még azt se lehet mondani, hogy túl fáradt vagy valami mert sokszor vigyáznak rá a szüleink is.
2013. febr. 4. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs mi lehet az oka, pedig csaj vagyok. Viszonylag (sőt nagyon) fiatalok is vagytok még, azt mondod eddig jó volt a szex... Nem értem. Szerintem ez valami buta félreértés vagy valami dilis barátnője telebeszélte a fejét valami képtelenséggel hogy prostihoz jársz vagy mittudomén..

Olyan nincs, hogy valaki konrkét (akár lelki akár biológiai, de konkrét) ok nélkül egyszer csak ne akarjon többet szexelni...

2013. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nő vagyok, 16 hónapja született meg a kislányom. Nekem olyan a természetem, hogyha kicsit hosszabb ideig nincs szex, akkor már egyáltalán nem kívánom. Szülés után ez még jobban fokozódott. Amikor a kötelező 6 hetet be kellett tartani, utána már annyira nem kívántam az együttlétet, hogy akár életem végéig kibírtam volna nélküle. Viszont ha mindennap van nemi aktus, akkor egyre jobban kívánom és akár napi 10-szer is csinálnám, ha a párom bírná:-) Úgyhogy a páromnak nem könnyű a dolga, ha esetleg fáradtságra hivatkozva, 1-2-szer elutasít, hogy utána mikor lesz kedvem újra...Szóval nekem nem kell depresszió és más lelki bajok sem, egész egyszerűen nincs kedvem hozzá és kész. Szerencsére a kedvesem elfogad ilyennek :-) Ennyi hónap kihagyás után szerintem már tényleg nincs kedve hozzá, sőt nekem már fájna is az aktus az elején. Azon kellene elgondolkozni, hogy hogyan jutottatok idáig, milyen volt az utolsó szex, mi történt utána?
2013. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálam is volt, mint az utolsónál. Ki lehetett engem kergetni az ágyból.

Próbálj meg udvarolgatni egy kicsit.

Nővel lenni nem olyan mint a horgászat. Többször be kell etetni, nem csak a kukacot lóbálni XD.

Nem hízott most egy kicsit? Engem az is visszatartott.

Egy kis kedvesség: egy szál virág, csoki, mozi, vagy étterem kettesben...

Bókolgass...

Puncsolj aranyapám.

Ha nem tudsz eredményt felmutatni, üljetek le és mond el, mennyire rossz ez neked. Mond el neki, hogy ő a számodra tökéletes, kívánod, megőrülsz érte, hiányzik.

Mert bizony a rendszeres szex is hozzátartozik az egészséges párkapcsolathoz.

2013. febr. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!