Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik meg tudták bocsátani a...

Akik meg tudták bocsátani a Férjüknek, hogy viszonyuk volt! Egyrészt hogyan, miért? Másrészt milyen az Élet azóta?

Figyelt kérdés

Tehát mégegyszer: Azokat kérdezem,akik megbocsátottak!

Köszönöm!


2013. jan. 31. 17:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Eddig a 4-es komment szerint alakul az Élet,ami számomra annyira meglepő,mert az egész Életem úgy éltem le,hogy ez nem fér bele egy kapcsolatba és azonnal vége,ha megesik.Aztán belecsöppentem,az mellett az Ember mellett,akihez elköteleztem Magam egy Életre és most teljesen más érzések kavarognak Bennem...Meghazudtolom az elveimet?Mi történik,hogy még mindig együtt vagyunk ezek után is?Sőt mi ez,hogy még erősebben kezdtünk el ragaszkodni?Mi ez,hogy majd megveszünk Egymásért?
2013. febr. 2. 11:18
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló,örülök, hogy megosztottad a történeted, jó volt olvasni.

Nálunk 2,5 éve történt a megcsalás 23 év házasság után.

Mi is tudjuk, mi vezetett ide, és változtattunk, megbeszéltük.

Bár a felemlegetés, féltékenykedés,bizalom visszaállítása nehezebben ment, mint nálatok.

De azóta új időszámítás van a házasságunkban.Minden sokkal jobb lett azóta.

Lehet, hihetetlen, de ha az nem történik, már elválunk, de más okok miatt...

2013. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj megbocsájtottam, igen maradt még +3 év olyan feleslegesen......hogy csak na.......!nem az élettel volt gond......csak ha egyszer nem becsült.....kétlem, hogy megváltozik.......aki ezt hiszi álomképpen él.....Bár amit az ész nem tud az a szívnek nem fáj :)Másodjára harmadjára esély...igazi rutinos lesz a végére a kedves....
2013. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!