Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm külföldi egyetemre...

A barátnőm külföldi egyetemre megy, hogy bírja ki majd a kapcsolatunk 3 évig?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, ősszel el akar menni az országból (azt nem írom, hova, mert nem akarom, hogy valaki felismerjen, lényeg, hogy elég messze). Azt mondja, nem lesz semmi gond, de ha csak 3-4 havonta találkozunk, hogy oldjuk meg az olyasmit, mint szex, romantika? Félek, hogy teljesen elhidegülünk majd egymástól, meg egy idegen helyen körbe lesz véve új emberekkel, lehet, hogy összejön valakivel vagy ilyesmi.

22/F


2013. jan. 31. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi három évig éltünk távkapcsolatban a párommal. Előtte már két évet voltunk együtt. Ugyanígy, egyetem miatt...

nekünk nem volt gond, sem a féltékenységgel, sem az érzelmi oldallal, sem a kapcsolatunkkal. Általában egyszer találkoztunk egy hónapban, volt eset, hogy ritkábban...


Van az a már már közhelyes mondás, hogy "a szél a kis tüzeket kioltja, a nagyokat tovább táplálja". Ez nálunk abszolút így volt. Megtanultuk értékelni egymást, a kapcsolatunkat, az együtt töltött időt. Megígértem neki, 3 év múlva, ha lediplomáztam hozzá költözök. Ez meg is történt most szeptemberben, azóta együtt lakunk.

A kapcsolatunk kibírta ezt a 3 évet, akkor bármit ki fog...


A távkapcsolat is működik, ha két érett ember csinálja. Persze vannak nehéz napok, hetek, előfordul, hogy az ember néha nem érzi ugyanazt. Ismerkedni, meg bárhol lehet. Köztünk is volt párszáz km, mégsem lett más párom.

2013. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj utána,b@zmeg,ne siránkozz!Ha akkora a lamúr,mész utána,bármi áron,nem pedig nyavajogsz.
2015. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!