Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm külföldi egyetemre...

A barátnőm külföldi egyetemre megy, hogy bírja ki majd a kapcsolatunk 3 évig?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, ősszel el akar menni az országból (azt nem írom, hova, mert nem akarom, hogy valaki felismerjen, lényeg, hogy elég messze). Azt mondja, nem lesz semmi gond, de ha csak 3-4 havonta találkozunk, hogy oldjuk meg az olyasmit, mint szex, romantika? Félek, hogy teljesen elhidegülünk majd egymástól, meg egy idegen helyen körbe lesz véve új emberekkel, lehet, hogy összejön valakivel vagy ilyesmi.

22/F


2013. jan. 31. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A fő kérdésre válaszolva: sehogy
2013. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megpróbáljátok, majd kiderül mi történik. Teljesen kétesélyes a dolog.
2013. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 év az rengeteg, én biztos nem bírnám ki a párom nélkül. Ez így nem kapcsolat, ne haragudj. De én drukkolok Nektek!
2013. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már régebb óta ismerjük egymást és azt tudni kell, hogy nagyon jó a kapcsolatunk, régóta olyan lányt kerestem, mint ő. Sportoló vagyok és megszoktuk a távollétet, van néha, hogy csak 2 hétben egyszer tudunk találkozni, de legalább telefonon, sms-ben megbeszéljük, hogy kivel mi van, meg bármikor ott vagyunk egymásnak, de most ez sokkal nehezebb lesz és ki se tudok hozzá utazni, mert én is utazom elég sokat.
2013. jan. 31. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted kint nem fog magának találni valakit helyetted?
2013. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat nem akarlak elkeseriteni, de ezt sehogy. Ha bortonbe van az egyik fel, az is nagyon nehez, de ott nincs kisertes. Ebben az esetben viszont, o is megismer egy csomo uj embert, 3 ev alatt pedig te is. En nem latok ra eselyt, illetve nem sokat...
2013. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is utazol sokat, õ távol lesz, viszont ugyanugy tudtok beszélgetni a technika segitségével. Ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot, akkor ez nem nagy idõ és ki lehet birni.
2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy német közmondás: Andere Städtchen, Andere Mädchen ...

Ez a másik nemre is igaz.

2013. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig ha megírnád hova megy, könnyebben tudnánk segíteni. Lehet, hogy gyakrabban tudnátok találkozni, mert van olyan utazási módszer is, amire ti nem gondoltatok.


Te dolgozol vagy tanulsz?

2013. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem tanulok, élsportoló vagyok. A közlekedés csak repülővel oldható meg, a szemeszter ugyanaddig tart, mint itt, csak októberben kezdődik, ebből a szempontból nyáron és még kora ősszel együtt lehetnénk.
2013. jan. 31. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!