Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám kikészít. Mit tegyek?

Apukám kikészít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy ha pl. leejtek egy villát vagy akármit akkor rögtön leordít hogy hogy lehetek ilyen béna meg ilyenek.. persze ahogy ordít máris sírok. ő SOSE hibás mindig én...most is le hülye vadlibázott.utálom őt! múltkor is leordított és anyukám mondja neki: hagyd már abba!gyerekkorában is ezt csináltad vele! szóval már nagyon elegem van. lehet hogy miatta vagyok ilyen kis nem tudom mi? nagyon félős vagyok és ahogy ő ordítani kezd én elsírom magam és már nem bírom! legszívesebben meghalnék vagy elköltöznék tőle. 14/L
2013. jan. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A felnőtteknek is lehet rosszabb napja, vagy éppen ki lehetnek készülve.
2013. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő ALAPBÓL ilyen..
2013. jan. 28. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkor lehet, hogy az édesapád nagyon régóta ki van készülve. Egy lelkileg kiegyensúlyozott, békés, és boldog ember nem ordit csip csup dolgokon. Csak az aki ki van készülve idegileg..
2013. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet amúgy is rossz a természete, és még a munka rá is nyomja. Ettől függetlenül nem kéne ordibálni az szent, de tenni nem tudsz semmit.
2013. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj el többet otthonról. barátokhoz, szakkörre, sportolni, stb, hogy kevesebb részét tegye ki a napodnak.
2013. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukád szavai nagyon cukik: "gyerekkorában is ezt csináltad vele!" Miért, most, így 14 évesen már nem vagy gyerek? :D


Szóval elhiszem, hogy ez kikészít, ezt hosszú távon senki nem bírná. Én biztos, hogy egy ilyen alkalommal valami ilyesmit kérdeznék a helyedben: "Ídősapám! Mesélje már el nekem, hogy mi a f@szom baja van velem?!?!"


Persze nem biztos, hogy ez így ebben a formában célravezető, de én ilyen vagyok...

Inkább meg lehetne próbálni egy alkalmas pillanatban lelkizni apukáddal, már ha lehet vele normálisan beszélni. Elmesélhetnéd neki, hogy ez neked milyen rosszul esik, és ne csináljon mindenből óriási problémát mert ez téged frusztrál.

Vagy kérd anyukád segítségét, és kérd meg, hogy állítsa le atyádat.

2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak egy megoldás van: mintha ott sem lenne. Ne törődj vele, tégy úgy mintha nem is létezne.

Az enyém is hasonló, és csak ez vált be. Bármit mond, nem szabad rá reagálni. Vagy annyit megjegyezhetsz például a villás esetnél, hogy még jó hogy fel lehet venni, nem? nem kell rajta ennyire kiborulni. Aztán mosolyogva felveszed, és el is felejted az egészet.

2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!