Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám reagálja túl? Mi legyen?...

Anyám reagálja túl? Mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beszéltem Anyuval, hogy találkozunk az Árkádban miután befejezte a munkát. Odaértem, felhívtam, hogy hátha már ott van, de éppen vezetett, szóval gyorsan letette a telefont. Gondoltam úgyis még legalább 10 perc amíg odaér, a bejárat melletti Libribe bementem nézelődni, ha megjön majd felhív. Erre egyszer csak felhív, üvöltve, hogy hol a fenébe vagyok. Mondom itt lent, a Librinél erre elküld a francba, hogy ő öt percet várt rám ott, én pedig sehol és hogy hogy lehetek ekkora segg. Kérdeztem miért nem hívott fel, erre mondja, hogy a kocsi ülésen hagyta a telefonját. Kérdezem hogy ez akkor miért az én hibám, nálam volt telefon, vártam hogy hívjon. Azt mondja miattam hagyta ott, mert vezetés közben hívtam, és oda tette le. De mindezt torka szakadtából. Én most egy kicsit se vittem fel a hangom, teljesen normálisan válaszoltam, de rám vágta a telefont. Hazajöttem, és azóta nem szól hozzám. Mit kéne csinálnom?
2013. jan. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálja.

Bár lehet,hogy felhúzták a munkahelyén.

Hagyd,hogy lehiggadjon,meg,hogy aludjon egyet rá.

2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlpörögte anyud ezt a kérdést, biztos rossz vagy nehéz napja volt. Csinálj neki egy finom vacsit, és beszélgessetek egyet.
2013. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen idegbeteg nők menjenek a .....

Sztem ne tegyél semmit, talán rájön, hogy mekkora idióta volt, és majd ő kezdeményez.

2013. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!