Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira féltem....

Mit csináljak? Annyira féltem. Nem akarom, hogy baja legyen.

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt. Nem is ismerem a szüleit. De szeretem a srácot, ő a mindenem és ha vele történik valami én belehalok. Baj van a szívével, a vérkeringésével. Volt már orvosnál, de nem igazán volt sok haszna. Viszont elmondta tegnap, hogy egyre rosszabb neki. Sűrűbben szúr be a szíve és jobban is fáj neki, de nem mondja el a szüleinek mert nem akarja őket terhelni. A dokik meg úgysem tudnak vele mit kezdeni.

Hiába mondom neki, hogy menjen el, hogy elkisérem mindenhova. De nem hallgat rám. Már itt sírok miatta... Mit tehetnék?


2013. jan. 26. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni,és nem sajnáltatni magát.Lehet,hogy magas a vérnyomása,lehet,hogy extrázik,mindkettő megoldható 1 tablettával,és akkor nem lesz 20 év múlva rokkant a kezeletlen betegsége miatt,ami valószínűleg nagyon jól kezelhető.
2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De volt már orvosnál a szíve miatt. Nem kezdtek vele semmit, annyit mondtak neki,h ne eröltesse meg magát és kézcsók..

Nem sajnáltatja magát, egyszerűen nem akarja, hogy a szüleinek még egy terhe legyen, mivel amúgy is van nekik bőven gondjuk, de ez akkor sem megoldás.

2013. jan. 26. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb, hogy beszéld rá, mondja el a szüleinek. Hát ki segítsen, ha nem ők? Ki álljon mellette, ha nem Ő?

Ja és ha csináljatok egy nagyon jó kis értisztító kúrát addig is...

30 gerezd fokhagymát és 5 citromot (ne pucold meg!!!) pépessé kell összeturmixolni és 1 liter vízbe elkezdeni főzni. Ahogy elkezd forrni, azonnal lezárni és üvegbe átszűrni. Hűtőben kell tárolni, és minden nap egy kis stampedlivel (kb. a régi 3 centes méret) inni belőle.


Természetesen az orvost ez nem helyettesíti, de nagyon jó értisztító hatású. És még egyszer mondom a szüleinek tudnia kell róla ez sokkal kisebb teher, mintha valami történik vele és a szülők azzal szembesülnek, hogy nem tudtak róla, meg sem próbálhattak segíteni!

2013. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan beszéljem rá? Eléggé önfejű idióta ilyen téren. Amit írtál tuti megcsinálom holnap neki.
2013. jan. 26. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó lesz én is használom a családnak fél évente, pedig nem vagyunk betegek. Sajnos csak próbálkozhatsz hátha előbb utóbb hallgat rád és beszél a szülőkkel.
2013. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig menni orvoshoz, amíg nem talál egyet, aki kezeli!!! És ez komoly!
2013. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszéld rá ezt az idiótát, hogy mondja el a szüleinek!

Ez nem teher nekik, hanem egy komoly probléma amit elsőként akarnának megoldani, minden mást hátrahelyezve.


Aztán majd egyszer szívrohamot kap szerencsétlen, meghal, és a szülei nem fogják érteni, hogy mi történt, aztán majd hibáztatják magukat, hogy nem tudtak ellene tenni.


Szóval szépen mondja el nekik, és menjen el orvoshoz. Ezek kezelhető dolgok, de ha nem kezelik, akkor komoly problémák léphetnek fel később.

2013. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, most volt orvosnal a baratom, es mondta h szivbeteg :( neki is csak felirtak gyogyszert, mert magas is a vernyomasa
2013. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki kéne derítened mi az amit rejt, mi az amit ennyire a szívére vesz és ennyire bánkódik miatta, hogy már testi tünetei is vannak.Ha sikerülne, rohamosan gyógyulásnak indulna..
2013. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!