Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy az...

Hogyan érjem el, hogy az anyosom ne szoljon be nekem és ne szoljon bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet,hogy melletük lévő házba lakunk, de ő folyton beszol meg bele is szol mindenbe, mindent amit csinálok megkritizál ill. megtámad a kötözködésével! Már probáltam kicsit határozottabban szolni,vagy magyarázkodni, de semmi változás..Eddig minden "probát " kiálltam, bármit ait elém tettek (ez azért fontos, mert ők földmüvesek az én szüleim pedig munkahelyen dolgoztak igy más a nézőpontom) Tudják, hogy alkalmazkodm kell, amit én ugy érzek, hgy teljesitek is amennyire csak tudok, de mindig a fejemhez vág valamit! Nagyon rosszul esik! Valamint ellenem forditja a fiát is.. :(

2013. jan. 28. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Zárd az ajtót és mondd, hogy azért zárod, mert félsz, hogy amíg beszaladsz a hátsó szobába vagy vécére mész, nehogy besurranó tolvaj jöjjön be. Ez ellen igazán nem szólhat :)
2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Gyereketek van?

mond meg a párodnak hogy elfogsz költözni ha nem szól az anyjának mert és mond meg hogy fiatal vagy nem akarsz idegi roncs lenni,és ha nem áll melléd akkor vágd hozzá hogy költözzön az anyjához mert az anyja szoknyája alá való.


én a páromnak mondtam hogy oda való mikor ott laktunk anyósnál van egy pici babánk és mindenbe beleugatott,és ő változott:) háll istennek mi 3 villamos megállóra lakunk anyóstól meg elég lusta egy nő max hétvégénként jön át egy órára azt takarodik haza:) de pl: tegnap itt volt és éjszakára rugit adok rá és ahogy fogta felgyürödött és azt mondta hogy szűk rá:)

mondtam neki nem szük csak ugy fogod hogy csorinak feszül benne a lába,énis nagyon kivoltam tőle beleugatott hogy öltöztessen milyen sapkát adjak rá.

2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A kapu átlag zárva van igy semmi okom arra, hogy a ház ajtját bezárjam meg szabadon szaladgál 4 drb kutya igy hát..érthető.. ige én is ugy érzem, hogy a árom inkább az anyja oldalára állna és azt is érzem, hogy ezt hiába mondanám neki, kioszthatom mintha semmit nem érne, de fel kéne már, hogy fogja, hogy mi együtt élünk függetlenek vagyunk tölük! én másik városban laktam egyébként igy gy érzem alkalmazkodtam eleget hozzájuk már csak azzal is, hogy ideköltöztem, de ő meg a szomszédbol alig akar elszakadni...
2013. jan. 28. 18:09
 14/20 A kérdező kommentje:
Nincs még gyerekünk.
2013. jan. 28. 18:10
 15/20 anonim ***** válasza:

Uhhh, hát ez így tényleg nem lehet túl kellemes!

Férjeddel nem tudod ezt megbeszélni? Vagy az anyósoddal? Mert ezt sokáig nem fogod tudni elviselni! Tudom, mert a nővérem volt hasonló cipőben, 5 évig bírta tovább nem. Most persze nem azt akarom ezzel mondani, hogy nálatok is így van illetve így lesz. De nem egészséges dolog, hogy mindig átszaladgál, beleszól az életetekbe...

Kösd fel a bugyidat, ha gyerek lesz, akkor is ő fog majd mindent jobban tudni, mert ő már nevelt gyereket veled ellentétben!

Szóval meg kell szépen, kulturáltan beszélni vele a dolgokat. De szerintem előbb a pároddal beszélj..., hátha!

2013. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát remélem helyrejönnek a dolgok, tényleg néha ugy érzem, habár nagyon nagy hülyeségnek gondolom, hogy ha jön, akkor valami olyat csinálok, hogy abbol érezni tudja, hog most épp zavar és igy ő kerül kellemetlen helyzetben nem pedig én..nemtudom..
2013. jan. 28. 19:08
 17/20 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha te is átmászkálnál hozzá a lehető leglehetetlenebb időpontokban? :D
2013. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom tényleg..
2013. jan. 29. 12:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég mintha én írtam volna ki a kérdést!Ráadásul nálunk annyival rosszabb a helyzet hogy egy épületben lakunk.Én egy ideje zárom az ajtót mert az volt a szokása hogy egyet koppantott és már bent is volt.Az én anyósom még kétszínű is-a szemembe mosolyog de a hátam mögött elmond mindennek a férjem meg ráhagyja...Már nagyon gyűlölöm,eddig kétszer vesztem össze vele(mármint anyósommal) de ez nem megoldás (bár utána kis ideig visszavett magából).Egyetlen kiút a költözés-ez meg szinte lehetetlen,de nem szabad ráhagyni semmit amivel nem értesz egyet!!Kitartás és zárd az ajtót!!!!!
2013. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! köszi szépen én is kivánok neked kitartást!! Remélem javul a helyzetünk..leet az a baj velem, hogy még fiatal vagyok és befolyásolhato látszik rajtam, hogy lehet engem csesztetni és ki is használja... :(
2013. jan. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!