Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy az...

Hogyan érjem el, hogy az anyosom ne szoljon be nekem és ne szoljon bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet,hogy melletük lévő házba lakunk, de ő folyton beszol meg bele is szol mindenbe, mindent amit csinálok megkritizál ill. megtámad a kötözködésével! Már probáltam kicsit határozottabban szolni,vagy magyarázkodni, de semmi változás..Eddig minden "probát " kiálltam, bármit ait elém tettek (ez azért fontos, mert ők földmüvesek az én szüleim pedig munkahelyen dolgoztak igy más a nézőpontom) Tudják, hogy alkalmazkodm kell, amit én ugy érzek, hgy teljesitek is amennyire csak tudok, de mindig a fejemhez vág valamit! Nagyon rosszul esik! Valamint ellenem forditja a fiát is.. :(

2013. jan. 28. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Addig nem teszi hozzátok be a lábát, míg meg nem tanul normálisan viselkedni.
2013. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hehe! :) csak sajnos átmászkál néha, ha eszébe jut valami ürüggyel!
2013. jan. 28. 17:29
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem zárod be a kaput? Vagy ne nyiss ajtót...had kiabáljon csak...:D
2013. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Multkor pl. épp letusoltam és vettem fel a nadrágomat, ami nem a fürdöszobában volt, erre ő pont benyitott az ajton (mivel sajnos olyan a ház elrendezése, hogy ahogy benyit kitárül elé minden)és bocsánatot kért, de akkor is..csak elég idegesitő, hogy már az ember a saját házában nem tud nyugodtan max 2 percet fehérnemüben lenni, addig amig a másik szekrényből magára nem huzza a ruháját..istenem!!
2013. jan. 28. 17:34
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

- Mama meddig marad?

- Ameddig szívesen láttok.

- ÁÁÁÁ, hát még egy kávét sem iszik meg nálunk?

2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:D háháá hááát most megnevettettél! :)
2013. jan. 28. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül miért nem zárod a kaput, ajtót? Akkor muszáj csengetnie.
2013. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az udvaron keresztül át bir jönni...ha a ház ajtakát meg bezárnám, holott tudja, hogy fözök vagy ott tartozkodok a helyiségben, akkor meg lenne a sértődés és esetleg a fiát aki az én párom mégjobban forditaná ellenem..nem eléggé tömi tele a fejét igy is..semmiben nem lát jot, bármitis csinálok! :(
2013. jan. 28. 17:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Költözzetek el, csak olyan távolságra, hogy papucsban ne lehessen átmenni!

Bár sejtem, hogy sok közük van a házatokhoz, legalább a telket ők adták. Ugye?

Amíg a nyakadra tud járni, addig nem lesz nyugtod! Rosszabb lesz, ha gyereketek is lesz, mert akkor anevelésbe is bele fog ugatni!

2013. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Forro utolso beletaláltál a lényegbe.. nem birunk költözni.. :(
2013. jan. 28. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!