Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés, mikor? A...

Összeköltözés, mikor? A férfiak mennyire félnek a gyerekes nőktől ebből a szempontból?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, szerelem. Nekem van 3 gyerekem, neki nincs és nem is szeretnénk közöset, de családként jól megvagyunk, harmonikus.


Hetente 2-3 napot együtt töltünk és plusz a hétvégét, szóval majdnem minden napot, ha úgy jön ki.


Élvezem a randi korszakot is, olyan jó, hogy nem is siettetnék semmit, együtt képzeljük a továbbiakat is. De azért nem bánnám? Mi tarthatja Őt ettől vissza?


2013. jan. 28. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
Persze, a mindent tudók belelátnak a fejébe...miért nem ültök a tv-ben "tanácsokat" adni? ott adnak ilyen sablontanácsot.
2013. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11


Sablon tanács?:DDD Te láttál már pasit aki akar egy nőt, de úgy komolyabban és az magától hazabattyog a nőtől?

úgymond: "pihenni". Mert én még nem. Ugyanis hiába küldöd nem megy és ilyen olyan kifogásokkal maradni akar.

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8


"csak" 16 éve vagyok kapcsolatban, és 15 év óta férjnél-de ne is zavartasd magad:XDDDDD előtte meg több mint 7 évig az előtt meg 5 évig:DDD


Emberismeretből megbuktál lányom:XDDDDDDDDDDDD

2013. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

na, akkor én is mesélek egy életből hozott példát.


amikor 14 éves voltam, anyum összejött a párjával, akinek velem egykorú volt a lánya. már korábban össze akartak költözni, csak én nem annyira bírtam a fickót, szóval elég erős ellenkampányba kezdtem, aminek szerencsére status quo lett a végeredménye.


nos, amikor leérettségiztünk, akkor költöztek össze, tehát majdnem 5 évig élték a randikorszakot.


nem tudom a ti esetetekben mi lenne a megoldás, de egy nagy beszélgetést mindenképpen javaslok.

2013. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!