Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családokban is így megy?...

Más családokban is így megy? Agyamra megy az egész

Figyelt kérdés
Mindig az van kibeszélve, aki nincs otthon, vagy nincs bent a lakásban.
2013. jan. 25. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég tipikus.

Munkahelyeken, baráti társaságokban is így van ez.

Ezek ugye pletykák, és pletykálni csak úgy lehet, ha az illető nincs ott.

2013. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tököm ki van ettől, ha én nem vagyok otthon, akkor én vgayok a rossz, ha a tesóm, akkor őt alázzák anyámék...
2013. jan. 25. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont te meg a testvéreddel ki tudod beszélni a szüleidet, ha ők épp nincsenek ott. Vagy akár itt velünk.
2013. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tesómat már elűzték otthonról, én is azon vagyok, hogy minél hamrabb elhúzzak otthonról, sose éreztem ebben a házban magam otthon
2013. jan. 25. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

na ez a baj. probalok errol leszokni, de a kornyezetem mindig visszarangat. azt hiszik ignoralom a tarsasagukat, pedig csak nem talalunk mas temat mint masok bemocskolasat. es ez olyan mint a virus! komolyan mindenkit megfertoz, az emberek, ha nem masokat beszelnek ki valakit, nincs mas temajuk, igy szocializalodtak, askalodnak. ettol azt hiszem jobbnak erzik magukat. most probalom az arany kozep utat tartani legalabb, hogy csak olyat mondok masokrol, amit szemtol szembe is vallalnek. csak az a baj, hogy "bunosok kozt cinkos, aki nema" szoval ugyanolyan gaz, ha mar a tarsasagommal lehetoseg teremtek masok szapulasara. :/

de nem baj, minel tobben leszunk nem csamcsogok, annal konnyebb lesz!;)

2013. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor szüleid kibeszélnek valakit, mondd nekik, hogy téged ez nem érdekel, hagyják abba.
2013. jan. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!