Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a lányom egész...

Mit tegyek ha a lányom egész nap sír és nem hiszi el hogy lesz más?

Figyelt kérdés

20 éves,1 évig járt egy fiúval fél évet laktak együtt.A fiú tegnap este szakított a lányommal (ez volt a karácsonyi ajándék ,kedves tőle) és hiába mondom a lányomnak hogy lesz más,mert még nagyon fiatal,nem hiszi el nekem csak sír meg sír egész nap.

Apa vagyok,anyjával nem tartja a kapcsolatot,én nem vagyok az érzelmek kimondásának embere.

Mit csináljak vele?


2012. dec. 25. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele türelmes, mást nem nagyon tehetsz, ezt neki kell feldolgoznia.
2012. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszéltél vele, és elmondtad, hagyd, hogy jól kisírja magát, ne kérdezgesd,az csak rosszabb..kb. 1 hét.. Ha ki tudod húzni a lakásból, akkor menjetek el sétálni egy kicsit... Mert az utcán muszáj tartania magát-legalább addig sem sír..
2012. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegényt :( Én is 20 éves vagyok fiú de én soha nem tenném meg a barátnőmmel azt hogy pont karácsonykor szakítok vele. Nem nagyon tudsz mit csinálni sajnos, türelmesnek kell lenned, kedveskedj neki, azzal amit szeret, a srác egy jó időre pokollá tette a karácsonyait a mostani karácsonyát teljesen tönkrevágta az is biztos, elég nagy szemétség volt tőle.
2012. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves fiatalember lehet, hogy pont karácsonyra időzitette a szakitást. Sajnos nem sokat tehetsz most, egyelőre hagyd sirjon csak. Most hiába mondasz bármit is, úgy sem lesz neki jobb. Ha van barátnője, akkor őt kéne megkérni, hogy csináljon programokat, hogy minél kevesebb ideje legyen gondolkodni.
2012. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmit ne csinálj.hagyd békén.Még nagyon friss a dolog.Az én fiam is így járt 3 hete.Ő azért már kimozdult a haverokkal.Ne beszélj róla állandóan,de ha a lányod akar beszélni hallgasd meg,és ne szídd a fiút.

Szerintem mi is jártunk így,emlékezz csak vissza,idő kell hozzá.

2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azt ne mondd, hogy lesz más, mert most ze az, ami legkevésbé érdekli.

Fogd a kezét, próbáld elterelni a gondolatait, mást nem tudsz segíteni, sajnos.

Max felhívhatod a figyelmét, hogy jobb is, hogy megszabadult ettől a fap.csű bunkótól, aki karácsonyra időzíti a szakítást.

Szegény kislány! Ezt fel kell dolgoznia, amihez idő kell.

2012. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne mondj semmit. Csak légy mellette. Hallgasd meg ha arra van szügsége! Hagyd egy kicsit had tombolja ki magából a fájdalmát! Egy pár nap mulva próbálj vmi közös programot szervezni. Séta vagy bármi ami egy kicsit felvidithatja. Apró figyelmességek ilyenkor sokat segitenek. És az, hogy tudom van kire számitanom... de ebben az időben a lesz majd más... meg jobb ilyesmi nem segit.

21 éves szakitás előtt álló lány vagyok... már tudom, hogy mindennek vége csak még nincs kimondva... de ma jött egy sms... hogy most már megkell beszélnünk hogyan tovább... a választ már tudom Sehogy...! Több mint 2 éve élünk eggyütt!

Kitartást és mielőbbi talpra állást a lányodnak!

Nagyon jó apa lehetsz, ha még ilyenekkel is törődsz...!!!

2012. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!