Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve ezek után...

Kinek lenne kedve ezek után főzni?

Figyelt kérdés

Hétfőn csináltam rakott krumplit. Ma spagettit.


Se anyám,se a tesóm még csak meg se kostolja. Inkább sütnek tojást,krumpkit,v szendvicset esznek.


Rosszul esik,most kezdtem el főzni tanulgatni,de így h cdak nekem izlik nincs kedvem főzni többet.


18/L


2013. jan. 24. 18:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ebédre megettem ami maradt :) vacsira meg spagettit
2013. jan. 24. 18:32
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Már azt értékelni kellene van benned akarat:)Ügyes vagy nem minden 18éves lány áll neki csak ugy magától főzni.Rá se ránts!csak fözőcskéz magadnak !ne add fel csorog majd még a nyáluk:))
2013. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves kis családod van...

De ez ne szegje a kedved, anyukád meg a tesód hozzáállása kifogásolható, de a tiéd inkább dicséretre méltó, legyél büszke magadra, főleg, ha jó volt a kaja!

2013. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első barátom volt olyan, hogy direkt neki főztem és még csak meg se kóstolta még arra se hogy szerinte jó e vagy még fűszerezzek-e rajta? Pedig nem ritkán volt a kedvence amikor eljött, mindig csak gumicukrot meg ilyen hülyeségeket akart.... a következő barátom direkt olyat szedett magának amiben én is segítettem, a mostani meg a kettő között van mondtam, hogy elrontottam a rizst, erre azt mondta hogy akkor olyan lesz mint mindig xD Bár ezeket nem veszem magamra ha nem jó akkor főzzön ő de ilyet csak akkor csinál amikor sztrájkolok mert nincs kedvem:D Főzz akkor csak magadra ha meg enni akarnak belőle mond hogy ott a zsemle meg a felvágott mint eddig is :D
2013. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mai napig anyám bejön és elkezdi mondani, miért ne úgy csináljam, ahogy. Bár már rég elköltöztem, ha náluk vagyok, rendre bejön.

Úgyhogy a főzést úgy kezdem, hogy kitessékelem és megesketem, hogy maximum akkor jön be, ha ordítást hall, mert akkor valamit magamra öntöttem.

2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ízlik, akkor biztosan nagyon finom. Ne foglalkozz velük, főzz magadra és kész. Mit meg nem adnék azért, hogy én a főztömből kétszer tudjak enni! :D A párom oda van mindenért, amit csinálok, még akkor is, ha nem is finom.
2013. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tökre jól főzök, (már albérletben lakok amúgy) de mikor otthon megmutatnám a tudásom mindig elcseszem valamivel :S


Elsózom, vagy meglöttyen az ecet... Na mindegy, még ha extra rossz kajét is csináltam, mindig megették, csak mondták, hogy legközelebb kicsit kevesebb ecet, mert sok lesz a gyomorsavuk, de mosolyogtak meg kedvesek voltak.


Az, hogy neked bele se kóstolnak, az ő butaságuk, és el nem tudnám képzelni, hogy ekkora suttyó legyek a saját gyerekemmel. Ne főzz ezek után nekik. Amúgy miért nem kérdezed meg, hogy miért nem esznek belőle?

2013. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tiszta szemetek, de lehet irigyek,már az illatáról érzik, hogy meg sem kell kóstolni,mert kiüti őket a sárga:D.


Biztos finom volt:). Szakácsnak tanulok, én biztos megkóstolnám:D:). Csináld csak, és gyakorold, sz*rd le ha nem kérik, valaki majd hálás lesz neked, ha most nem hagyod annyiban (férfjed majd/párod)

2013. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ez az a két étel, amit nem lehet elrontani :D

ne vedd a szívedre, próbálkozz más ételekkel is

én meg fordítva vagyok, az egész családnak ízlik a főztöm csak nekem nem

mindenki megeszi én meg két kanál után otthagyom. mondjuk a tészta kivétel

1 éve tanulgatok és már vannak saját kreálmányaim, szóval érdemes belefogni megtanulni mindenképp

2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére rájárnak a kajára, ha főzök valamit, de kritikát is kapok rendesen. Anyu igyekszik finoman, hogy egy kicsit több ilyen vagy olyan fűszer kellett volna, de tesóm nagyon kemény... Sokszor már inkább úgy vagyok vele, hogy megse kóstolja! :)

Egyébként valaki mondta, hogy még jó hogy nincs párja, így nem szégyenkezik. Én 22 éves vagyok és azóta főzök igazán sokat, amióta van párom, mert így van kiért. :) Együtt tanulgatunk, sokat lógunk együtt a konyhában és igazán jó kóstoló is. Őszinte, mégsem kegyetlen és ez így nagyon jó! :)

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!