Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve ezek után...

Kinek lenne kedve ezek után főzni?

Figyelt kérdés

Hétfőn csináltam rakott krumplit. Ma spagettit.


Se anyám,se a tesóm még csak meg se kostolja. Inkább sütnek tojást,krumpkit,v szendvicset esznek.


Rosszul esik,most kezdtem el főzni tanulgatni,de így h cdak nekem izlik nincs kedvem főzni többet.


18/L


2013. jan. 24. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Anya mesélte, hogy a mamám volt ilyen, vagyis kicsit durvább: anya főzött, a mama meg közölte, hogy "azt edd meg te, mert én sz@rt nem eszek".


Ne vegye el a kedved a főzéstől, viszont ezentúl főzz csak magadnak.

2013. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem,legalább megkóstolhatnák,hogy sikerült...Ez nekem is elvenné a kedvemet a helyedben,az biztos.Viszont azért ne hagyj fel a főzni tanulással,elvégre a későbbiekben szükséged lesz főzőtudományra.
2013. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%
Főzz, magadnak. A többiek meg egyenek amit akarnak.
2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Magad miatt tanulj meg főzni, ne miattuk.. Én is most kezdtem el, csak én már 22 éves vagyok.. Nagyon szégyelltem magam az utóbbi időben, hogy még szerencse, hogy nincs párom, mert ha lenne meg se tudnám lepni egy finom vacsorával.. Felnőtt nő vagyok és nem tudok főzni.. Most már kezdek belejönni, egyre lelkesebb vagyok, de bánom, hogy nem álltam neki hamarabb..
2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a 2 kaját pont nem nagyon lehet megcsinálni úgy hogy rossz legyen az íze. Én ennék belőle:) Örülj neki, több marad :D
2013. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Semmi sikerélményem nincs... Azt hittem ezzel leveszek anya válláról egy terhet nem kell munka után főzni,meg az én pénzemből vásárolok de tök értelmetlen a dolog...
2013. jan. 24. 18:25
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
ismerős helyzet...a vőlegényem inkább megette az anyja 2 napos kajáját, ahelyett, h megkóstolta volna az enyém! a családom sem evett belőle, pedig igen is finom volt!
2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Fözzél csak magadnak és edd is meg. Legfeljebb egy nagyon kevés maradjon neked vacsorára. Biztosan meg akarják kostolni majd, és ha jo, nem hagynak neked belöle.
2013. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Spagettiből már kevesebbet csináltam,ne az legyen mint a rakott krumplival h 2-3 napig egyem egyedül
2013. jan. 24. 18:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én két pofára tömném befelé a rakottkrumplidat!! Nem maradt belőle?:)
2013. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!