Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rossz kedve van a...

Másnak is rossz kedve van a mai napon?

Figyelt kérdés
9-kor keltem,3 kávét megittam,mégis hihetetlen fáradt vagyok,semmihez nincs kedvem és erőm,az idő is szörnyű,borongós,hideg van,korán sötétedik.Tudom,másnak biztos nagyobb problémái vannak mint nekem...
2012. nov. 1. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ó, én most keltem a délutáni alvásból. Kipihent vagyok és jókedvű, végre eleget aludtam :)
2012. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
körülbelül velem is ez van :/és rátesz egy lapáttal hogy a szerelmemmel 3 év után szakítottunk.
2012. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Így Mindenszentek/Halottak napja táján általában mindenki jókedvű és hülyére bulizza magát.
2012. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én az egész eddgi napot végigbőgtem ..nagyonjó nap :'(
2012. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sz.r nap, erre még itthon is rátettek egy lapáttal.
2012. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az időt, végre lehet élni, sötét, köd, titzatosság és nincs nyár meg 40 fok és vakulás... Szóval nem, nem mindenkinek van rossz kedve, vagy nem azért mert ilyen az idő.
2012. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En is vegigbogtem a delelottot:(
2012. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A nagybőgősök miért bőgtek?
2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rossz kedvem, csak sok a dolgom és sokat kell tanulnom, de legalább mozgalmas hétvégém lesz. :)
2012. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én se vagyok a toppon,hormonok.

Ráadásul szegény gyereket nem tudtam kivinni ebben az időben a kacsakhoz, pedig megijedtem neki:(

2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!