Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rossz természe...

Másnak is ilyen rossz természetű a nagyszülei?

Figyelt kérdés

Adott egy nagymama, az egész életemet végig kísérte az Ő szemrehányásai és az általa vélt semmire kellőségem

Tegnap sikeren vizsgáztam elég jó eredménnyel, este már kíváncsiskodott a kipihent nyugdíjas nagy asszony hogy miújság a vizsgával, mondta neki Anyu hogysmint, Ő rögtön azt válaszolta rá hogy "Na vajon mire fogja vinni a nagysága"

Ma sajnos ott voltam nála Apuval kicsit, mert dolga volt a műhelyben

Olyanokat vágott hozzám, hogy más 20 éves már dolgozik meg jócskán a nőket cserélgetik

Felhoz például írtó régi gyerekkori sztorikat, amikkel most is takarózik

Hozzáteszem mikor megszülettem, első szava az volt hogy "Ejj elvetettétek volna és inkább, lányt vállaltatok volna"

Mindig ha vigyázott rám ordítozott, szép kedves szava nem volt


Már régóta nem nézek rá csak mindig megközelítőleg, mert hányingerem van ha látom, ha mondjuk jól indult a napom és megtudom hogy fel kell menni hozzá, akkor előtte mindig iszok valamit hogy amit mond, szinte ne is halljam

Csak annyiból jó még hogy él, mert így pénzt ad ha nagyobb összes marad feleslegbe nála, de úgyérzem már a pénz se esik jól ha adja

Nektek van hasonló problémátok?

20/F


2012. okt. 17. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez aranyos

nekem is volt hasonló nagyim

aztán meghalt...

2012. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót akartam írni, mint az első válaszoló.
2012. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd,addig teljesen megértettelek,míg le nem írtad,hogy a pénz jól esik tőle.Ha valakitől felfordul a gyomrom,akkor nem fogadom el a pénzét sem.Ezzel jogot formál arra,hogy akár mikor tovább cseszegessen.A közelébe se mennék,talán a kora miatti tiszteletből néha-néha meglátogatnám,akkor próbálnám a hülyeségeit elengedni a fülem mellett.
2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem utál a nagyim. Amíg oszt.kiránduláson voltam, elvitte a kutyámat, akit imádtam. A tengerimalacom ki akarja nyírni. Állandóan cs*szeget. Aztán meg még ő van kiakadva, hogy úgy éátja, hogy nem szeretem őt...
2012. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bennem is addig volt megértés míg el nem olvastam, hogy pénzt fogadsz el!

Ha valakinek nem kell a szeretetem és neki sem az enyém biztos nem fogadnék el pénzt!

2012. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!