Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az anyósotok?...

Nektek milyen az anyósotok? Tudsz egy rossz példát mondani rá?

Figyelt kérdés
Tudom sok itt az ilyen kényes téma,de én nagyon kiváncsi vagyok,hogy kinek milyen rossz tapasztalatai vannak
2012. okt. 16. 07:48
1 2 3
 1/27 gelazso ***** válasza:
73%
szörnyü, belebeszél mindenbe és nem foglalkozik az unokájával eleget( semmit).
2012. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Például ha átmegyek a fiammal előttünk igy kisfiam ugy kisfiam,gyere szeretgesselek meg.Ha meg egyedül van ott a fiam,leordítja,kiabál vele.Elöször nem hittem el,de már visszahallottam,hogy ha sír kiabál vele,hogy az anyádnak bögjél,az megengedi.De ez csak EGY példa :(
2012. okt. 16. 08:01
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Na az enyém meg semmibe nem beszél bele. Csak a rosszallást látom az arcán. Ez se jobb.
2012. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk a túlzott engedékenysége a baj. Mindent szabad, mert az unoka az ő unokája.

Szombaton nem volt annyi esze, hogy cipőt és pulóvert adjon a gyerekre, kiengedte a meleg lakásból (ment a sütő, ablakot nyitni minek) papucsban és vékony pólóban. Persze, hogy megfázott. Úgyhogy a sokszor túlzott imádatának a gyerek látja kárát. Engedi, hogy felmásszon az utánfutóra (mert az milyen vicces), édes mindegy, hogy vadi új nadrág volt rajta, persze, hogy dzsuvás lett, amikor megjegyeztem, csak annyit kaptam: ügyes asszony vagy, majd kimosod.

Ha a gyerek a gázcsövet akarja rángatni, nagy késsel rohangálni, megfogni a kutyapiszkot, azt is hagyná, mert milyen vicces....

2012. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát ez is nagyon bosszantó lehet !
2012. okt. 16. 08:17
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Én anyósom egy angyal, szerencsére. Mintha az anyám lenne. A férjemé viszont... hogy is fogalmazzak... finoman nem lehet elmondani, a többiért kimoderálnának. :)
2012. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mármint az anyud?vagy a férjed exanyósa? :D
2012. okt. 16. 08:23
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos meghalt az anyósom! Egy nagyon intelligens nő (a lányom az ő eszét örökölte) volt és meg tudtam beszélni vele:Egy embert szeretünk mindketten,így is,úgy is egymás mellett kell leélnünk az életünket,ne fertőzzük meg! Sohasem vesztünk össze,pedig én nagyon karakteres jellem vagyok! Amikor az én édesanyám meghalt akkor arra kértem:Pótolja nekem az édesanyám hiányát.Neked is van gyereked:milyen érzés az ha a te szüleidet szidná az akit a legjobban szeretsz? Miért vársz el a gyermekednek nagyobb odafigyelést a "mama"részéről ha te nem adod meg ezt neki? Nagyon sok családban hanyag az unokanevelés és éppen azért,mert az anyós és a meny nem szívelik egymást! Javasolok egy másik programot:Mondjátok meg:Ti mit tudtok szeretni az anyósotokban?
2012. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tudod én nagyon szeretem benne és tisztelem,hogy olyan férfit nevelt a páromból amilyen,mert nagyon odaadó,mindenben készséges férfi,sokat segít otthol,stb.De azt nagyon nem szeretem ha a gyerekemet terorizálják,és engem is folyamatossan szid föleg egy 4éves kisgyereknek?De jo szidjon mert nem vagyok tökéletes,de ne gyereknek.
2012. okt. 16. 08:31
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
6-os vagyok, az anyámról van szó. Sajnos. :-/
2012. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!