Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az anyósotok?...

Nektek milyen az anyósotok? Tudsz egy rossz példát mondani rá?

Figyelt kérdés
Tudom sok itt az ilyen kényes téma,de én nagyon kiváncsi vagyok,hogy kinek milyen rossz tapasztalatai vannak
2012. okt. 16. 07:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

hát....nagyobb gond nincs vele....nem igazán közeli a viszonyunk...távolságtartó, és nagyon gyenge...sajnos sose állt ki a gyerekeiért igy a völegényem apja tönkretette az egész családot...őt is...

24L

2012. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Én nem mondom, hogy kifejezetten rossz az anyósom, csak a saját törvényei szerint él. Nincs nála illem, bármit bármikor megengedhet magának, bármikor átugorhat/felhívhat(akár hétköznap 11-kor is), bármilyen véleményt kimondhat és akármit is ad, mindig megvan a böjtje. A fiát állandóan ugráltatja (hozd el ezt nekem mert nagy a kocsid, kifogyott a benzin a kocsimból, ellopták a táskám mert lehúzott ablakkal vezettem, szerelj fel egy polcot). Baromi fárasztó. Egyszerűen elszívja az energiát maga körül, annyira pörög a saját dolgain. Ja és kijelentette, hogy a mai modern nagymamák már nem vigyáznak annyit az unokára, csak meglátogatják őket...
2012. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Anyósék szomszédjában laktunk pár évet. Leskelődött, felírta ki jön, ki megy, mekkora szatyorral megyek, mekkorával jövök, ha kivittük a kukát, átnézte mielőtt elvitték stb. Az agyamra ment.


Elköltöztünk, ez így megoldódott.


Ami nem oldódott meg, szemtől szemben mézesmázos mint mindig, de a hátam mögött mindenféléket mond rám, meg próbálja megmagyarázni a férjemnek, hogy én borzasztó vagyok és rossz hatással vagyok rá és blablabla.

2012. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon rendes volt. Évi egy-egy látogatás. Sajna már nem éll.
2012. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Csodálatos. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Segítőkész, nem én mindent jobban tudok típus, imádja a gyerekemet-akinek nem az ő fia az apja- es mindenben számíthatok rá.
2012. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jó. :) Volt konfliktusunk még az elején, de sikerült lerendeznünk, anyósom azóta nem szól bele semmibe, segít, ahogy tud, mi is segítünk ahogy tudunk. Akkor lerendeztük, azóta korrekt a kapcsolat. De az igaz, hogy ehhez az kell, hogy mindkét fél elég intelligens legyen ahhoz, hogy megértse a másik esetleges problémáját.
2012. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyósom, ha itt van az agyamra megy. Örvendetes, hogy évente kétszer-háromszor jön. Úgy eszik, mint egy igazi disznó, esze annyi van, amennyi látszik. Unoka akkor érdekli, mikor jön, évente két-három alkalommal. Amúgy nem hiányolja. Kapcsolata így nem sok lesz az első unkával. Amúgy egy igazi lébecoló. Soha semmit nem dolgozott, igénytelen magára és a környezetére. Férjemet inkább a nagymama nevelte, mint Ő, mert együtt laktak. Emellett zokszó nélkül zsebre tette a férjem örökségét (egy részét) pont akkor, mikor született a fiunk. Gondolkodtam rajta, hogy mit tudnék szeretni benne, de sajnos nem túl sok minden jutott eszembe. Azért próbálom tisztelni, mert megszülte a férjemet, aki nagyon jó ember, de Hála Istennek, nem rá ütött.
2012. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
84%

Anyósom az elején mindenbe beleakart kontárkodni, aztán finoman jeleztük, hogy majd mi beosztjuk a pénzünket és a szabadidőnket is, azóta mint aki karótnyelt, megmutatja, hogy ő semmibe nem szól bele, de ha megjelenünk az unokájával, akkor az is baj, ha van sapka, az is, ha nincs, miért egészcipő van rajta, 20 fogban, elég a félcipő is, igaz most tanul járni, ergó a bokáját kell fogja valami, no de ettől eltekinthetünk. Soha nem kap a lányom egy almát sem tőlünk, egyszer kapot egy cba nápolyit amit eldobott 10 hónaposan, nem is tudta mi az, mert nem etettem cukorral, akkor azt mondta, hogy nem baj, többet nem kapsz semmit.

Hálát adok az Úrnak, hogy nem függünk tőlük, de ezek a dolgok rosszul esnek.

2012. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy most lesz a születésnapja és bármit vettünk neki eddig, mindent odaadot a lányának aki szegény, mert k-rva nagy kölcsönbe verte magát, úgyhogy már el is ment tőle a kedvem, nem tudom mit vehetnék neki amit csak ő használna, ne tudná odaadni. Egy utcányira lakik, soha nem jön megnézni az unokáját, amikor megszületett mindig hívtam, nem jött, ma már nem hívom...:(
2012. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém nagyon kedves, aranyos, segítőkész, egy hibája van: úgy el lehet mellette beszélni, hogy az valami hihetetlen. :D Mondok neki valamit és totál mást ért, és elkezd arról beszélni, én meg csak nézek, hogy én nem erről beszéltem. :D


Párom anyósa, avagy az én anyukám meg már sajnos nem él.

2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!