Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az anyósotok?...

Nektek milyen az anyósotok? Tudsz egy rossz példát mondani rá?

Figyelt kérdés
Tudom sok itt az ilyen kényes téma,de én nagyon kiváncsi vagyok,hogy kinek milyen rossz tapasztalatai vannak
2012. okt. 16. 07:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%

1 dolog

ha anyagi gondja van elvárja h mi oldjuk meg

közben meg a drága krémeket kozmetikumokat vesz

amúgy más gond nincs 250km-re lakik :-))

2012. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%
Azon kívül, hogy sajnos iszik, sok rosszat nem tudok elmondani róla. Azzal sem másnak, hanem magának árt elsősorban. Nem agresszív, csak lefekszik és alszik, de lelkileg tönkreteszi a családját. Néha beszélünk telón, régen kéthavonta látogattuk őket, mert 240 km-re laknak, mostmár évente kb. 3szor tudunk menni, ők nem nagyon jönnek. Egyébként jó a viszonyunk, nagyon szeretem, csak nagyon aggódunk érte. Apósom sem egy angyal, a tipikus belesz.rok mindenbe. A férjemet nem nagyon támogatja, de a nagyobbik lányának most adott 200.000-t, de amikor mi megkérjük, hogy jöjjenek el karácsonyozni, nem ül autóba, mert nincs pénze, és mindezt úgy, hogy egy nappal szenteste előtt hívtuk őket, és akkor közölte, mikor már minden el volt készítve.
2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetően nagyon jó fej anyósom van! Mindent meg lehet/ett Vele beszélni! Ha összevesztünk a fiával, akkor még nem volt a férjem, mindig Neki panaszoltam el a bajom, Ő meg, mint egy anyatigris, úgy ugrott a férjemnek, hogy mit képzel magáról, ilyeneket mond Nekem..stb.

Az utolsóját is odaadja, ha megszorulunk, pedig Ő rosszabb helyzetben van, mint Mi. Persze, ha Nekünk megy jobban, akkor Mi segítünk Neki!

Egyetlen hibája van, amit Én nagyon rosszul viselek, az pedig az igénytelensége! Úgy a lakására, mind sajnos magára. Azt a koszt, ami Nála van, le se lehet írni.. állatszőr mindenhol, büdös, por, ragacsos padló.. szörnyű!! A minap is kénytelen voltam a gyerekem ott hagyni, mert dolgom volt, és mire visszaértem, hadd ne mondjam a gyerekem hogy nézett ki.. tiszta szőr a ruhája, keze, arca, pisis a nadrágja (elfelejt pelust cserélni), egyébként a gyerek szobatiszta nappal, azért kapott pelust, hogy ne kelljen a wc-re ültetni, mert komolyan félek, hogy elkap valamit.. (kislány), ragadt a keze, a haja a nyalókától, vizes volt a pólója, és mit ad Isten zokniban szaladgált azon a retkes padlón, mert itthon megszokta, hogy le kell venni a cipőt az előszobában.

Ha Nálunk van soha sem veszi le a cipőjét, még ilyen saras időben sem, a szőnyegeken is végigtrappol az étkezőben, előszobában, és még csak fel sem tűnik Neki..

Ha szól a férjem, akkor megsértődik, és azt mondja, hogy akkor inkább nem jön! Ő nem érzi jól magát mezítláb. Akkor kapott papucsot, de azzal meg a teraszra ment ki dohányozni, ahol szintén kosz van, hiába mondtam, hogy az benti papucs, aztán meg hozta be a szutykot.

Lehetne még sorolni.. :((

Nagyon gáz!

2012. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas!

Pedagógus!!!

Kell még magyaráznom?

Elmélete szerint "A tanárnak mindig igaza van!", mivel ő tanár, neki is mindig igaza van.

Állandóan kioktat engem, olyan modorban, mint egy taknyos gyereket, semmi nem jó, amit más csinál, csak és kizárólag az, amit ő csinál.

Ha valaki már máshogy főz egy ételt, azt már megszólja, nem beszélve a nagyobb dolgokról.

Ő a világ közepe, ő a tökély, aki egy kicsit is más, azt már szapulja.


Én ki nem állhatom, menekülök a találkozások elől!


Plusz állatira korlátolt is, csak a teljesítményig ér el az agya, azt fel se fogja, hogy a tanuláson, munkán, pénzkereseten kívül még millió más dolog is van az életben.


Ha valamival nem keresel pénzt, mondjuk mit tudom én, az üvegfestés a hobbid, de nem adod el, akkor az már egy sz.ar, te meg egy hülye vagy, mert van egy hobbid, amiből nem akarsz pénzt csinálni.


Igazi, régi, keményvonalas, ex-szoci pedagógus.


Rémálom!

2012. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hivatalosan anyós, "csak" a vőlegényem a fia, de nagyon anyagias. Inkább pénzhajhász. Após sajnos nincs, de bőven nem minimálbéres, nemrég eladta a földjét, és még így is elvárja, hogy adja oda a párom az összes utalványt, amit kap, emellett tegyen le x összeget a rezsire, holott alig vagyunk ott. Arról nem is beszélve, hogy amíg külföldön voltunk gürizni, felélt majdnem félmilliót a párom számlájáról. Nagy viták is voltak már emiatt, eredmény nélkül. Az eredménytelenség meg többek közt annak köszönhető, hogy nem veti meg az alkoholt.

Nem hallja meg vagy nem éri fel ésszel, hogy házat akarunk venni, esküvőt szeretnénk, inkább csak a saját igazát hajtja, hátráltat és lehúz minket. Mint menyasszony, nem sok jogom van beleszólni az ottani pénzügyekbe, de közös kasszán vagyunk a vőlegényemmel. Ez az igazán kényes téma!

Ja és azt hiszi, hogy isteni finomakat tud sütni-főzni... de csak hiszi. :D

2012. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
mindig leszolt kritizalt lesajnalt az exek neven szolitott. megjelent az eskuvonkon hofeherbe apost is abba oltoztette.orulok. nagy tavolsag van koztunk ez jo.Aztan ferjem sarkara allt vegre es elmondta engem valaszt meg ha a kedves mama soha tobbet nem is akarja latni.Na innen kezdve semmi gondom nem volt vele
2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
79%

17-es válaszadó! Nagyon tetszett a felfogásod abban:"gondolkoztam mit is szerethetnék benne"?

Mindenkinek van olyan születési adottsága ami a másikban esetleg nincs meg:jószívű,kollegális,családcentrikus,okos,szellemes... stb ami után lehet szeretni az embereket.

2012. okt. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!