Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na me elegem lett mindenböl!...

Na me elegem lett mindenböl! Felrugjak mindent?

Figyelt kérdés
9 éve vagyok barátommal, akkor még a 2 gyerek 6 és 9 évesek voltak, na most 18 és 15 évesek, most jönnek a komplikáciok, honapok ota hallgatom, hogy amit ö haza az nem az én gyerekeimé, ( neki is van 2, 20 és 22 éves) viszont ha ök jönnek ide akkor minden megengedett, kezdek besokalni, ma azért vesztünk össze mert vettünk jégkrémet egy csomag amit ö választott epres-jeges, én meg tölcsérest, gyerekeim meglátták, na egyböl üvöltött hogy az övé, ne adjam oda. Én már nem birom, vagy nem is tudom mit mondjak, én mindenemet odaadnám mind a gyerekeimenk, meg az övéknek is ha jönnek minden hétvégén.
2009. aug. 30. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a gyerekeid nagyok, simán megértik mi a helyzet, ha lépni kell akkor lénpni kell. 1 életed van, és éld úgy , olyan mellett ,akivel boldoggá tudjátok tenni egymást. nem fair, hogy így bánik a gyerekeiddel, ők hozzád tartoznak, őket jobban védd , mit azt a piást.
2009. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sosem késő megkeresni a boldogságot!!!!!!!!!

Máshol

2009. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!