Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na me elegem lett mindenböl!...

Na me elegem lett mindenböl! Felrugjak mindent?

Figyelt kérdés
9 éve vagyok barátommal, akkor még a 2 gyerek 6 és 9 évesek voltak, na most 18 és 15 évesek, most jönnek a komplikáciok, honapok ota hallgatom, hogy amit ö haza az nem az én gyerekeimé, ( neki is van 2, 20 és 22 éves) viszont ha ök jönnek ide akkor minden megengedett, kezdek besokalni, ma azért vesztünk össze mert vettünk jégkrémet egy csomag amit ö választott epres-jeges, én meg tölcsérest, gyerekeim meglátták, na egyböl üvöltött hogy az övé, ne adjam oda. Én már nem birom, vagy nem is tudom mit mondjak, én mindenemet odaadnám mind a gyerekeimenk, meg az övéknek is ha jönnek minden hétvégén.
2009. aug. 30. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Tegyél még egy-két próbát, de ha nem megy... végül is a gyerekek felnőttek...


[link]

2009. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem GAZ ez az onzoseg a baratod reszerol, az O gyerekei sem ernek tobbet mint a Tiedek. szerintem probald elmondani, hogy Teged ez bant, es ha nem valtoztat szerintem siman hagyd ott, en azt tennem!
2009. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom önzöség, meg elegem is van mert, ha bekap egy fél pálinkát akkor mindig ilyen, amugy nem, de ma is a szomszédtol kapott pálinkátol sokalt be
2009. aug. 30. 21:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha az ö gyerekei jönnek én kiteszek magamért, mindent megkapnak mind ételben, mimd emberségben. Én nszeretm öket, de ö egyre jobban ellenünk van. Föleg ha iszik.
2009. aug. 30. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben már kiraktam volna, mint macskát szarni, és keresnék egy kevésbé szomjas pasit.
2009. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor az ivasrol kell elsosorban beszelnetek! es nincs kifogas, es nincs "majd holnap"- a baratod reszerol!
2009. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, csak a 9 év csak kilnc, most jutottunk odáig, hogy elég, csak nekem lesz szar , mert egyedül nevelni 2 ekkora nagy gyereket elég nehéz, de lehet hallgatok rátok, már nem tudom mit csináljak, ráadásul, anyám is ma telon összeveszett velem , mindenn össze jön ma ez ilyen nap.
2009. aug. 30. 21:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma tzartok ott hogy elég, mindenböl, soha nem voltam depis, soha nem voltam pánik beteg, soha nem voltam olyan hogy fel kell adni, de ma nagyon össze vesztünk, lehet betelt a pohár
2009. aug. 30. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:

ez így elég para.

kib*szott pénz tönkreteszi még a kapcsolatot is, hány ilyet láttam magam körül.. nem sokmindent tehetsz, de azért ne csinálj olyat, amit később meg tudnál bánni.

2009. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, még nem tudom mit csinálok, De nagyon ki vagyíok most már, lehet csak reggel tudok visszairni , mert hallom felkelt , majd megirom mi lett!
2009. aug. 30. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!