Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy csecsemőre?

Féltékeny vagyok egy csecsemőre?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja született meg a kistestvérem(lány) és mindenki őt imádja. Még a barátom is mindig vele foglalkozik én meg le vagyok ejtve. Értem én,hogy egy baba fontos de ők nagyon túlzásba viszik nekem meg rosszul esik. Mit tegyek?

22/ L



2013. jan. 17. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

"Akár a te gyereked is lehetne a korod miatt."


Ez tény, de teljesen lényegtelen. Épp a kapcsolat miatt féltékeny a kérdező, ha a gyereke lenne, nyilván nem lenne az.


Érdekes, ha férfiak féltékenyek a gyerekeikre, az normális, ha lányok a testvérükre, akkor nőjenek fel?

2013. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Attól, mert lepontozol 0-ra, még igenis sértegetsz másokat és rosszindulatúan fejezed ki a véleményedet, ami nem az én lelkemről árulkodik, hanem a te személyes frusztrációidról.
2013. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed kedves utolsó! ezen nem fogunk összeveszni!:)

Egyébként nem én pontoztalak le,mert az utolsó komentem óta csak most néztem vissza és te már NULLÁN álltál!

2013. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor legyél büszke magadra és a hozzád hasonlókra, akiknek az a legnagyobb örömük, hogy másokba belerúgnak ebbe az oldalon.
2013. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Azért az is elgondolkodtató, hogy "kb 2 hónapja született". A kérdező cseppet egoista, azt se tudja pontosan mennyi idős a testvére...
2013. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mégis ki sérteget kit? Kettőnk közül ki a frusztráltabb?

Jó éjt!!!:)

2013. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Figyelj 5-ös, életedben hány könyvet olvastál el? Szeritnem egy kezeme meg tudnám számolni. Én is ennyit, csak havonta.
2013. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem az zavar,hogy nem én vagyok a középpontban,hanem hogy tényleg nem tudok senkihez sem oda fordulni,ha engem nyomaszt valami. Ha meg ezt elmondanám a szüleimnek biztos félre értenék; meg van elég dolguk.
2013. jan. 18. 09:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem úgy mondanám, hgy féltékeny vagy, de az biztos, hogy egy idő után idegesítő dolog mindenkinek, hogyha a körülöttünk lévők valami olyan után rajonganak, ami után mi kevésbé. Nem is kell csecsemőnek lennie ennek, elég példának egy társaság, akik érdeklődni kezdenek egy hobbi/sport iránt, de téged meg nem érdekel annyira, hogy állandóan azzal foglalkozz. Itt jön az, hogy kezd rohadt unalmassá válni, hogy mindenki ugyanazért van oda, ugyanarról beszél, te meg kilógsz, mert nem izgat úgy a dolog.

Ugyanez van a kisbabával, ők nagyon szeretik, újdonság, aranyos, csak vele foglalkoznak stb., te meg egyedül vagy a véleményeddel.

Nem tudsz mást csinálni, annyit foglalkozol vele, amennyi neked jól esik, utána csináld a dolgod. A barátodnak is gondolom feltűnik egy idő után, hogy sehol se vagy és ráhagyja a pesztrálást, elvégre veled van együtt, miattad van ott, nem más gyereke miatt.

2013. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!