Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy csecsemőre?

Féltékeny vagyok egy csecsemőre?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja született meg a kistestvérem(lány) és mindenki őt imádja. Még a barátom is mindig vele foglalkozik én meg le vagyok ejtve. Értem én,hogy egy baba fontos de ők nagyon túlzásba viszik nekem meg rosszul esik. Mit tegyek?

22/ L



2013. jan. 17. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nőlj fel!
2013. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Csak egy kisbaba! Persze hogy törődni kell vele! Hiszen még picike. Te viszont már egy felnőtt (???) nő vagy és nem éppen féltékenységet kéne érezned.

Féltékeny vagy mert a barátod foglalkozik a babával? Ha komoly a kapcsolatotok, akkor inkább boldognak kéne lenned.

2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Foglalkozz vele te is!
2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Természetes, hogy rosszul esik, de gondolj arra, hogy tök jó, hogy a barátod szereti a babákat. Ez olyan cuki dolog egy fiútól:)
2013. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"Nőlj fel!"


XD Tanulj meg helyesen írni!

2013. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Örülj neki és foglalkozz Te is vele, közösen a barátoddal! Mi örülnénk egy ilyen lehetőségnek :)


21/L

2013. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nevetséges vagy,ha 12éves lennél még meg is értenélek! Akár a te gyereked is lehetne a korod miatt.

Igaza van a többieknek,nőj fel végre!!!

2013. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Előző, túlléptél egy határt, téged se sértegetett senki, szóval te se sértegess másokat, inkább válaszolj normálisan..
2013. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolom hogy megsértettem,legalábbis nem állt szándékomban! Leírtam amit gondolok,és szerintem igen is nevetséges ha egy 22éves felnőtt nő féltékeny egy 2hónapos csecsemőre mert egy darabig nem ő van a középpontban!!!
2013. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem, hogy a kérdező hisztis lenne. Az minden korban rossz érzés, ha hirtelen senki sem törődik vele. Gondolom, hogy nem akar a babának rosszat meg nem úgy mutatja ki azt, hogy ez bánjat őt, hogy őt le sem tojják, mint egy 10éves. Egy 22 évesnek is szüksége van a szüleitől arra, hogy néha mondjanak neki egy jó szót, vele is foglalkozzanak.


Kérdező, sztem mondd el mkinek, hogy úgy érzed, elhanyagolnak. De nem hisztizve, dühösen, hanem higgadtan. Biztos nem direkt csinálják, csak elfelejtik, vagy eszükbe sem jut, hogy szükséged van vmire, nem sokra, hanem mondjuk hogy leüljetek egy teára beszélgetni vagy veled is foglalkozzanak egy picit.

2013. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!