Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny rá?

Miért vagyok féltékeny rá?

Figyelt kérdés

A testvérem és köztem 15 év van. (apánk közös)

Én most 25 éves vagyok a nővérem 40 éves.

Én évek óta próbálkozom a férjemmel hogy teherbe esek, de semmi eredmény. A nővérem meg aki jól él, van lakása, mindene megvan, van 1 fia, megint terhes. Egyszer már volt terhes de akkor orvosi tanácsra el kellett vetetnie. Most megint terhes, de nem tartja meg. Neki nem kell több gyerek. Védekezik de most cseréltéka spirált nála, és rosszul helyezték fel, ezért esett teherbe.

Én meg féltékeny vagyok, hogy ő olyan könnyen teherbe esik, én meg évek óta szeretnék nem megy.. Már azon agyaltam hogy megkérem ne vetesse el, hanem szülje meg nekem, mi felneveljük.. De ilyen kéréssel nem lehet a másik elé állni ugye???

Bár gondolom ha lehetne is, úgysem vállalná mert fél a fájdalomtól, és mondta is, hogy elég volt egyszer szülnie..

Szeretem a nővéremet de annyira rosszul esik hogy a férje csak rápislog már terhes is.. én meg....


2013. jan. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulatú féltékenység, vagy irigység, egyszerűen csak érzékenyen érint téged a dolog. Totál érthető. De 25 évesen korai lenne az örökbefogadás.
2013. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már azon agyaltam hogy megkérem ne vetesse el, hanem szülje meg nekem, mi felneveljük.. De ilyen kéréssel nem lehet a másik elé állni ugye???"

Bizony, hogy nem lehet. Ő nem béranya.

2013. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg az ő szemszögébe is beleélned magad

a háta közepére sem akar gyereket, mindent megtesz hogy ne legyen mégis örökké megterhesedik

szerinted ez neki élmény? biztos ezek után jó ideig nem tud nyugton, ellazulva szexelni ha folyton bekapja a legyet

ugyanolyan rossz neki amennyire neked csak fordítva

szóval ne irigyeld

majd csak lesz gyereked neked is, ha máshogy nem lombikkal

2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!