Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltatok volna ha ezt...

Mit szóltatok volna ha ezt mondja a barátotok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Tegnap este közösen visszaemlékeztünk az első találkozgatásainkra. Hogyan udvarolt, miket írt sms-ben stb. Kérdeztem tőle, hogy első látásra belém szeretett? (Mert ezt írta sms-ekben, és mindenkinek azt mondta, még mielőtt összejöttünk, hogy szerelmes belém). Azt mondta nem, arra ment ki a játék (az akkori barátomat elhagytam miatta), hogy lefektessen. Köpni-nyelni nem tudtam. Néztem rá bután, aztán magához ölelt és mondta hogy de belém szeretett, nagyon fontos vagyok neki stb. Igazából ha nem mondja, sohasem jutott volna eszembe. de megbántott ezzel, hogy elmondta. :S :(
2009. aug. 28. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezen ne akadj ki annyira, és becsüld, hogy elmondta. Én is csak lefeküdni akartam a mostani barátommal és már 7 éve együtt vagyunk. Ezt mikor elmondtam neki, semmit sem változtatott a kapcsolatunkon.
2009. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is igy volt!:)Rá egy évre tudtam meg!

És azóta van két szép fiúnk és holnaphoz két hétre leszünk 10éve együtt!:)


Szóval ne rágódj ezen!

2009. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Persze hogy kicsit sértőnek veszed ezeket igy útólag, de az idő eltelt és ha köztetek minden rendben akkor előre kell nézni..
2009. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

A nők sosem tanulják meg, hogy csak akkor kérdezzenek, ha tudni akarják a választ??? ;)


Van az őszinte férfi, meg a sumák.

Ha sumákkal vagy, akkor Neked jobb?

Ha őszinte, azt meg nem tudod megbecsülni?

Férfi vagyok. Sosem fogom megérteni...


(Halványan rémlik csak, de hallottam egy felmérésről, hogy mennyit hazudnak az emberek átlagban egy nap. Nem eget verő hazudozásra kell gondolni, csak arra, nem mondanak igazat, nem azt mondják, amire valójában gondolnak. Ha jól emlékszem, a férfiaknál a szám 60, a nőknél 300 naponta! Abból jön ki, hogy a nők a társadalmi érintkezés részének tekintik, hogy szépeket mondjanak egymásra-egymásnak akkor is, hogy valójában mást gondolnak. A férfiak nem. Ez van.)

2009. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne kérdezz olyat, amire nem őszinte választ vársz! Becsüld meg, hogy őszintén elmondta az igazat és nem állt neki vetíteni. Mert sokkal rosszabbul esett volna ez, ha nem tőle, hanem valaki mástól tudod meg évekkel később.
2009. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
vedd úgy mint egy kellemes csalódást részéről! ugy gondolta lefektet, aztán rájött, hogy ez a lány sokkal többre érdemes:) ha meg őszinte, az csak jó
2009. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Elmondtam neki, hogy ezzel a kis "beszólásával" nagyon megbántott. Rám mosolygott, átölelt és azt mondta hogy nem bántás-képp mondta, de már "nyomta a lelkét" ez az apró füllentés. (Relatív, hogy ez kinek apró, kinek nagy füllentés). Mindenesetre nagyon szeretem!

2009. aug. 29. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!