Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltatok volna ha ezt...

Mit szóltatok volna ha ezt mondja a barátotok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Tegnap este közösen visszaemlékeztünk az első találkozgatásainkra. Hogyan udvarolt, miket írt sms-ben stb. Kérdeztem tőle, hogy első látásra belém szeretett? (Mert ezt írta sms-ekben, és mindenkinek azt mondta, még mielőtt összejöttünk, hogy szerelmes belém). Azt mondta nem, arra ment ki a játék (az akkori barátomat elhagytam miatta), hogy lefektessen. Köpni-nyelni nem tudtam. Néztem rá bután, aztán magához ölelt és mondta hogy de belém szeretett, nagyon fontos vagyok neki stb. Igazából ha nem mondja, sohasem jutott volna eszembe. de megbántott ezzel, hogy elmondta. :S :(
2009. aug. 28. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem becsüld az őszinteséget!! én is megmondtam ugyanezt a barátnőmnek, mert úgy is volt, de közbe beleszerettem!!
2009. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:D Nálunk ugyaníyg van, csak már 2 éve vagyunk együtt:))

Már 5 éve volt barátom, amikor megcsaltam vele, nem volt szép dolog tudom... Akkor még nem is simertem csak megtörtént, mert pont ott voltam neki... Utána látni se akartam, de beleszerettem és ő is megszeretett:)

2009. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, becsülöm benne, de akkor is rosszul esett. Jobban örültem volna, ha nem mondja el. :S
2009. aug. 28. 11:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy most már nagyon szeretitek egymást, kár a múlton rágódni. Engem is zavar(na) pár múltbeli esemény a barátommal kapcsolatban, de nem törődöm velük, mert fölösleges. Előző voltam.
2009. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem sem esne jól... De végülis jól sült el a dolog, próbáld innen nézni... És ha egy ilyen gáz dologban őszinte, reméljük, másban is. Még mindig jobb, hogy a komolytalan szándék ment át komolyba, mint ha a komoly(nak látszó) ment volna át flegma linkeskedésbe...
2009. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor is elszomorít, hogy eleinte nem vett komolyan.
2009. aug. 28. 11:35
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nagyon nem esne jól. Főleg, mert ebből kiderült, hogy a kapcsolat a részéről egy sor hazugsággal kezdődött, arra épült minden. Lehet, hogy most már szeret, de akkor is. A bizalmam meginogna erősen.
2009. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Én az előző barátommal ugyanígy voltam. Sajnos nem sikerült túl jól a kapcsolatunk vége és hozzá is vágta a fejemhez, hogy amúgy is csak meg akartalak dugni, nem is tudom minek jöttem össze veled ( 4 év után). ( ezt egy veszekedés közben )Aztán mikor otthagytam mert megismerkedtem egy pasival aki igazán szeretett, akkor persze sírt- rítt. hogy ő öszintén szeretett és egyebek, de persze ezt csak azért mondta mert nem bírja a pasik önérzete ha őket hagyják ott.És próbálta volna visszafordítani. Szerintem sokat elárul, hogy egy férfi mit lát benned elsőnek, egy nőt, vagy egy prédát...

Nekem ez a véleményem.

27/N

2009. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
lehetett volna rosszabb is..nem kell túldramatizálni a dolgokat...neki sem lehetett könnyű csak úgy elmondani...esetleg mond meg neki,h megbántott vele...de akkor fel kell készülnöd arra, hogy a közeljövőben kétszer is meggondolja mielőtt bevall valamit..
2009. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy kapcsolatba nagyon kevés az az ember aki komolyan veszi az elején...becsülni kell az őszinteséget..ezek szerint,tudhatsz valamit ha ,lefektetés" után még mindig együtt vagytok!nézd a pozitív oldalát.
2009. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!