Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van testvére az válaszo...

Akinek van testvére az válaszoljon. Ti is úgy érzitek szinte, hogy nem csak testvér a testvér, hanem barát is egyben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9-essel egyetértek. Húgommal 2 év van közöttünk, de mint már leírtam korábban, ki nem állhatjuk egymást. Nem veszekszünk, kiabálunk, áskálódunk meg semmi, azon túl voltunk kamaszkorunkban, hanem csak egyszerűen nem is szólunk egymáshoz, még egy sziát sem az utcán. Szomorú, de ez van. Annyira különbözünk egymástól, egy közös pontunk sincs a szüleinken kívül. Az unokabátyámmal ellenben nagyon jól kijövök, sokat voltunk együtt a nagymamámnál, olyanok vagyunk, mint a testvérek. Sokkal jobban szeretem, mint a húgomat.
2013. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nővérem 1 évvel idősebb, a húgom 4 évvel fiatalabb nálam. Nagyon szeretjük egymást, és ha kell segítünk egymásnak is. Testvér, barát, és olyan valaki akire mindig lehet számítani.
2013. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát én a nővéremmel sokszor veszekszem, szinte mindenen. Néha jól megvagyunk, elmegyünk vásárolgatni, de utána ez a dolog mindig elromlik, és van amikor verekedni is szoktunk. Én 16 vagyok, ő meg 22. :D Viszont a 10 éves húgommal nagyon jól megvagyok, szinte a legjobb barátnőm, persze vele is veszekszünk néha, de nagyon-nagyon szeretem mindkettőjüket. :)
2013. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Soha nem volt ez így. Megtűrjük egymást és ennyi.

2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

En a kis korkülömbsegre cafolnek ra es az eg es föld külömbsegre :)


Az Öcsem es köztem 3 ev van es tenyleg eg es föld vagyunk. Ö sokkal nyugodtabb, megfontoltabb, naivabb, kitartobb, strapabirobb, zarkozottabb gyerek mint en.


De megis imadjuk egymast! Kamaszkorunktol folyamatosan együtt logunk, ha Ö megy valahova mindig szol nekem, hogy menjek vele es ez forditva is igy van. Nagyon sokat beszelgetünk es tenyleg mindent tudunk egymasrol, pedig en lany vagyok, Ö fiu.


Közel egy eve nagyon messze költöztem töle es a szüleimtöl, de a mai napig el sem tudnam kepzelni, hogy akar csak 1 napig nem beszelünk egymassal vagy Ö ir ram vagy telefonal vagy en.


Pedig kiskorukban folyamatosan ütöttük-vagtuk egymast, sokszor kek-zöld foltokig es sirasig ment a dolog, de mar akkor is ha a masiknak szöksege volt rank akkor biztos, hogy egymas mellett alltunk!


Iszonyatosan büszke vagyok, hogy ilyen testverem van! Es biztos vagyok abban is, hogy az en tesom a legjobb a teso a vilagon!!!

2013. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én például már évek óta nem beszélek a testvéremmel a szia-szián kívül többet. Teljesen más világ. Azt gondolom a szülőknek van nagy felelőssége abban, hogy jó testvérek legyenek az emberek, ne utálják meg egymást.
2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem. egy-két hét alatt beszélünk negyedórát annyi elég.
2013. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jó volna. Álmodtam róla, hogy ilyen lesz, és azóta nagyon sokat, amióta megtdtam, hogy egy ikertesóm meghalt.


Az egyetlen élő testvérem inkább ellenség, mint barát. Olyan szinten az - pedig én aztán mindent elkövettem, hogy jó legyen a kapcsolatunk -, hogy ha ilyen a barát, akkor nincs szükségem ellenségekre. :(

2013. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

igen!:) 16/l vagyok húgom 13 és fél éves.

állandóan együtt hülyülünk, igazából ő a legjobb barátom:)

néha veszekszünk de annak is nevetés a vége:)

2013. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!