Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el a családomnak,...

Hogy mondjam el a családomnak, hogy együtt vagyok a testvérem volt barátjával?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottak,részben miattam.

Amikor még együtt voltak,megcsókolt a barátja egyszer,akkor leállítottam és ő is mondta,hogy őrültség volt.Utána mondta,hogy többet érez irántam,mint gondolta,de közöltem vele,hogy csak akkor lehet bármi köztünk,ha ő szingli és nem akarom,hogy miattam menjen tönkre a testvérem boldogsága,szóval próbáljunk meg simán csak jóban lenni.Annak ellenére mondtam ezt,hogy nagyon szerelmes voltam belé már akkor,de folyton mondogattam magamnak,hogy úgyis elhagyna másért,mert egy nőcsábász,mindenkit kihasznál.

Pár nappal később szakított a nővéremmel,aki azóta is ki van borulva.


Viszont 1 hónapja együtt vagyok a barátommal és ma ő hozott haza kocsival és kérdezte a tesóm,hogy miért voltam vele,de azt mondtam,hogy csak meglátott és mondta,hogy szívesen hazahoz,ne gyalogoljak és kérdezte a nővérem,hogy róla beszéltünk-e és hogy nem hiányzik-e neki.Olyan rosszul esik,hogy hazudoznom kell neki.


Ő az első barátom és nagyon szeretem,de így elég rossz,hogy titkolóznom kell a saját családom előtt.Már elég sokat tudják,félek,hogy mástól tudják meg és akkor még nagyobb lesz a balhé.


15L



2012. okt. 7. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Juj de nagy balhé lesz ebből.... ez tudod hogy fog fájni a tesódnak? Hogy tehetted ezt?
2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

A szerelemnek nem lehet parancsolni.És most már késő bánkódni azon,hogy mi történt.Ezeket a kérdéseket viszont tedd fel magadnak előtte.(Amúgy mennyi idős a barátod,hogy már van jogsija meg kocsija?)


-Megéri ezért feláldozni a családi békét és haragba kerülni a tesóddal?

-Szeret annyira az a srác,hogy komoly kapcsolatban és hosszútávon gondolkozzatok?

-Megbízol benne 100%-ban,hogy melletted fog állni,támogat és bátorít?

-Nem fog dobni/megcsalni téged?


Ha ezekre jó válasz jön ki akkor minél előbb mondd el otthon az igazat.Légy bátor és őszinte!

2012. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egyenesen.Aztán a következményeken ne csodálkozz.
2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Nincs az a "szerelem", amiért igy viselkednék a testvéremmel...

A srác is egy ...nem tisztességes..:(

De, Te hogy tehetsz ilyet egy ilyen link hapsi miatt a testvéreddel..?

Valahol baj van az értékrendeddel...szomorú!

2012. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Meddig voltak együtt testvéreddel, hány évesek?
2012. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan fiú tesóm van, de a világon senki nem lehetne tőle fontosabb! Ha lány lenne, tudom, hogy a barátjaira még csak úgy sem tudnék nézni, mint férfire!


Biztos, hogy ki lesznek rád akadva! Várj kicsit, hogy van-e értelme ennek!

2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
jófajta leszel! XD
2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Vendess :

19 éves,az autót a születésnapjára kapta az apukájától.

A testvéremmel így sem makulátlan a kapcsolatunk,anyáék pedig csak nem haragudnának örökké...

Ő is szeret,ez biztos.Mondtam neki,hogy nem egy két hetes kapcsolat szeretnék lenni az életében és mondta,hogy most ő is hosszabb távra tervez.Szóval ő is komoly kapcsolatot szeretne.

Már mondta,hogy bármi történik,ő mellettem áll és bízok benne nagyon.

Hát...nem tudom,hogy megfog-e csalni,de mondtam neki,hogy nem olyan vagyok,mint a testvérem,hogy mindent elnézzek neki.Erre csak azt mondta,hogy ezt a kapcsolatát tényleg komolyan gondolja,nem akarja elrontani semmivel,bízhatok benne.



18:12

Nincs semmi baj az értékrendemmel,már szakítottak,mikor először elhívott randira.


18:13

4 hónapot voltak együtt.A nővérem elég könnyen ragaszkodni kezd másokhoz és ezt a szakítást elég nehezen viselte.

A barátom 19,a nővérem 18 éves.

2012. okt. 7. 18:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy egy 19 éves, a saját bevallásod szerint is nőcsábász srác valójában mennyire is gondolná komolyan a kapcsolatot egy 15 éves lánnyal? Lehet sokkal érettebb vagy a korodnál, de ezek alapján nekem az jön le, hogy ő minden, csak nem érett. Egy pár hónapos kapcsolat megér annyit, hogy megbántsd a nővéredet? Nem sok az a pár hónap, amíg együtt voltak, de az, hogy a kishúgát választották helyette? Hááát... Necc. Mindenesetre mondd el neki, jobb, ha tőled hallja először. Szerintem nem feltétlenül fog rád haragudni sokáig, inkább a srácra. Én legalábbis rá haragudnék, ha elkezdené bolondítani a kishúgomat egy olyan srác, aki pár havonta váltogatja a csajokat. Félteném.
2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

19 éves, nőcsábász, és te elhiszed neki h komoly kapcsolatot akar? Ugyanmár...ennyire ne legyél hiszékeny. Ezt pasiként mondom. Egy olyan korban lévő pasi nem egy 15 éves lánnyal akar komoly kapcsolatot. Te nyilván szereted, hisz ő az első, és most azt érzed h mindörökké tartó szerelem lesz majd. De sajnos nem. Ő kihasználja azt h te hiszékeny vagy, elhiszed minden szavát, mivel tudja h fülig szerelmes vagy.

Sztem gondold át mi a fontosabb. Egy pasi, akivel nem hiszem h tovább leszel együtt, mint a nővéred. Hisz te mondtad h nőcsábász. Vagy a családod fontosabb. Az egy dolog h nem felhőtlen a viszony most sem a nővéreddel, de gondolj bele, mekkora balhé lesz ebből ha kiderül. Hisz a nővéred még mindig szereti, abból amit írtál. Összetöröd a lelkét neki. Bele tudsz majd nézni a szemébe nap mint nap? Azt meg ne várd h a szüleid ne haragudjanak.

2012. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!