Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el a családomnak,...

Hogy mondjam el a családomnak, hogy együtt vagyok a testvérem volt barátjával?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottak,részben miattam.

Amikor még együtt voltak,megcsókolt a barátja egyszer,akkor leállítottam és ő is mondta,hogy őrültség volt.Utána mondta,hogy többet érez irántam,mint gondolta,de közöltem vele,hogy csak akkor lehet bármi köztünk,ha ő szingli és nem akarom,hogy miattam menjen tönkre a testvérem boldogsága,szóval próbáljunk meg simán csak jóban lenni.Annak ellenére mondtam ezt,hogy nagyon szerelmes voltam belé már akkor,de folyton mondogattam magamnak,hogy úgyis elhagyna másért,mert egy nőcsábász,mindenkit kihasznál.

Pár nappal később szakított a nővéremmel,aki azóta is ki van borulva.


Viszont 1 hónapja együtt vagyok a barátommal és ma ő hozott haza kocsival és kérdezte a tesóm,hogy miért voltam vele,de azt mondtam,hogy csak meglátott és mondta,hogy szívesen hazahoz,ne gyalogoljak és kérdezte a nővérem,hogy róla beszéltünk-e és hogy nem hiányzik-e neki.Olyan rosszul esik,hogy hazudoznom kell neki.


Ő az első barátom és nagyon szeretem,de így elég rossz,hogy titkolóznom kell a saját családom előtt.Már elég sokat tudják,félek,hogy mástól tudják meg és akkor még nagyobb lesz a balhé.


15L



2012. okt. 7. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi meg annyira tipikus...

Bocs, de szerintem sem fog veled tovább járni, mint a nővéreddel.

2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

erre csak azt tudom mondani hogy mindenki a saját hibájábol tanul. szerintem se lesz ez hosszu kapcsolat . bár kitudja .a nővéred meg kicsit ki lesz akadva bár sztem a fiura mint rád

és ahogy valaki irta félteni fog téged mert igaz 4 év korkülönbség ,de 18-22 évesen már jobban nézne ki

2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Miattad szakítottak,és nincs egy szemernyi bűntudatod sem?

Tesódnak szóltál róla hogy megcsókolt?

Nem hiszem.

De egy gerinctelen pasi lehet,összejön egy csajjal,aztán meg kavar a csaj tesójával is!

Szerinted ha képes lett volna a barátnőjét megcsalni a saját testvérével,akkor téged egy idegen lánnyal már nem lenne képes?

Nem beszéllek le a kapcsolatról,legalább tanulsz belőle majd.

2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Alapszabály: testvér és barát pasija vagy barátnője tabu. És ez vonatkozik az exekre is. Ez alól csak az érintett, vagyis a korábban elhagyott fél - a te esetedben a nővéred- adhat felmentést. De ő is csak akkor, ha még az új kapcsolat előtt kéred.

Most komolyan: egy-két hetes csókolózásért, szexért képes lennél családi viszályt szítani. Nincs olyan pasi, de nő sem, ezen a földön, aki ezt megérdemelné. Ráadásul rászoksz a hazudozásra, a képmutatásra miatta? Nem veszed észre mennyire lehúz téged ez a kapcsolat?!

2012. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Ne nagyon éljed bele magad, hogy hosszú kapcsolat lesz. Egy nőcsábász, aki még csak 19 éves, nem fog tudni miattad megváltozni. Majd talán 10 év múlva, amikor kiélte magát és családot szeretne. Hiába mentegeted magad azzal, hogy randira csak a szakítás után került sor, a csók a kapcsolatuk alatt történt. Nekem is nővérem van, de az Ő valamint a barátnőim barátai/exei tabuk.

Állj a nővére elé, és mondj el neki mindent, ne mástól tudja meg.

2012. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja kiáll melleted?Akkor mutassa is meg.Szépen kézenfog és közösen elmondjátok a nővérednek.
2012. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Szégyeldd magad! Megér neked ez ennyit? Velem a tesóm ugyan ezt művelte jó pár éve, azóta sem tudom neki megbocsátani soha!! Szánalmas viselkedés. Te is számíthatsz a haragra, és hogy elveszíted Őt örökre, mert nem fog benned megbízni SOHA! Ha van egy kicsiny kis eszed nem mész bele!
2012. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Na mi lett veletek így 4 év után?
2016. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!