Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van testvére az válaszo...

Akinek van testvére az válaszoljon. Ti is úgy érzitek szinte, hogy nem csak testvér a testvér, hanem barát is egyben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, öcsémnél (17), és nővéremnél (25) is ezt érzem. :)

21l

2013. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Kölcsönösen utáljuk egymást a húgommal.
2013. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem. Utálom a tesómat, napi kb 2 szót ha váltunk, részéről az is a "b@zdmeg", vagy a "takarodj".
2013. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, van, amikor így érzem. Például amikor vége lett a négy éves kapcsolatomnak, akkor nagyon sokat vigasztalt a bátyám, mellettem volt. :)
2013. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem féltesóm van, még kicsi (6hónapos) nem is velünk lakik hanem apámnál, szal alig látom.

Egykének érzem magam még mindig. Ő csak egy gyerek nekem a többi közül, semmit nem érzek.

2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Korkülönbség függő. Ha sok van köztetek, sztem szeretni fogjátok egymást. Ha kevés, akkor olyan "tesós" lesz. Szeretitek egymást csesztetni, meg húzni, de azért bármit megtennétek a másikért, mégha titokban is :D
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha baj van akkor nagyon összetartóak vagyunk és mindent megteszünk egymásért, a hétköznapokban meg csak vagyunk egymás mellett, van hogy nem is szólunk egymáshoz. Amúgy jól kijövünk- de inkább sima testvéri semmint baráti viszony van közöttünk.


20L

2013. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
egyáltalán nem..utálom tesómat..
2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó véleményre rácáfolok, nem korfüggő. 4 gyerekem van, ebből adódóan kicsi és nagy korkülönbséggel is. A legnagyobb és a legkisebb igazi tesós-barátos-imádós üzemmódban léteznek, mivel a természetük szinte azonos. Én a tesómmal 10 éve nem beszélek, nem is fogok egyhamar, remekül elvagyunk egymás nélkül a kis korkülönbség ellenére. A természetünk, világnézetünk viszont ég és föld.


Szerencsés az, akinek olyan tesója van, aki nagyban hasonlít rá. Akik különböznek, meg íg jártak. :-)

2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ikertesómnál igen.
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!