Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Téged nem félt a bátyjád?

Lányok! Téged nem félt a bátyjád?

Figyelt kérdés

Az enyém olyan, hogy minden pasimról tudni akar, azt szeretné, hogy soha ne legyen senkim. Mkit próbál elüldözni tőlem. Amúgy nagyon szeretm, csak néha olyan, mintha féltékeny lenne.

Más is van így ezzel?


2009. aug. 26. 02:11
 1/5 baranyi kálmanné ***** válasza:
Hány éves vagy?SZerintem csak neked akkar jot.Nem féltékeny ő csak vigyáz rád.Beszéld meg vele hogy neked ez igy egy kicsit gázos.Őrűj neki hogy valaki vigyáz rád,és félt:
2009. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én bátyám nem engem félt,hanem a gyomrát,amikor én főzök ;)

16/l

2009. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 leszek...
2009. aug. 26. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Ne aggódj,lehet,hogy a bátyád egy kicsit soknak tűnik,de csak jót akar neked és biztos nagyon szeret! Az én bátyám is ugyanilyen volt velem,nekemis nyomasztó volt anno,de már 28 éves vagyok és én is rájöttem arra visszagondolva,hogy nem is volt olyan rossz! Hidd el idővel te is rájössz! Inkább ilyen legyen és mindenkitől féltsen,minthogy le se sz..jon! Amúgymeg a fiúknak se árt,ha tudják,hogy igenis figyel rád valaki úgy,ahogy kell!
2009. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én bátyám is minden fiút elkergetne,de pont ezért soha még csak említést sem teszek arról,ha van barátom

18/l

2009. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!