Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmondanád a sógornődnek,...

Te elmondanád a sógornődnek, hogy a bátyádnak van egy másik családja is?

Figyelt kérdés

A bátyám 2 lukra játszik már 5 éve, 17 éve házas, de nincsenek jóban a feleségével, állandóan marakodnak. Szerintem a tesóm felesége nem tud róla, hogy egy másik városba jár egy nőhöz már évek óta. Most külföldön dolgozott, elég jól keresett és az a másik nő vette le folyamatosan a bankszámlájáról a több száz eurót, miközben a sógornőmnek még főzni is alig volt mit szenteste. (Van egy gyerekük is.)

Te szólnál a sógornődnek, hogy ennyire hülyét csinálnak belőle? Talán még annyit érdemes tudni, hogy nem vagyok jóban egyikükkel sem, a "testvérem" évek óta nagyon sok pénzzel tartozik, amit nem hajlandó megadni, még akkor sem, amikor fél milliókat keresett, de ez más kérdés.


2013. jan. 1. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

Én szólnék. A titkok mindig kiderülnek. Jobb előbb, mint később, úgy talán kisebb a kár,

Mert képzeld el, hogy véletlenül becsúszik egy második baba és utána derülne csak ki a kétkapuzás...

2013. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a sógornő tudomására hoznám a helyedben, de ha lehet, akkor úgy, hogy kimaradjak. Pl. fényképeket küldeni a gerlepárról postán, vagy névtelen e-mailben kitálalni az egészet egy frissen kreált címmel, hogy ne is sejtse, ki volt az. De olyan tényeket, eseményeket felsorolni, ami elég bizonyíték arra, hogy nem hazudsz.


Az ő helyében én tudni akarnék erről, és szerintem ez a fontos.

2013. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
én szólnék először a bátyámnak, aztán ha nem lép semmit, akkor a sógornőnek.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szólnék, a gyerek miatt. Mi az, hogy a másik nő dőzsikél, a gyerek meg szinte éhezik? Ha válás lenne a dologból, legalább gyerektartást kapna a jelenlegi feleség, amit a gyerekre tudna szánni. Az, hogy a feleségével gondjai vannak a bátyádnak plusz szeretője van, az egy dolog, de a gyerek mégis mit vétett? Ha az én testvérem lenne ilyen, nem bánnám, hogy beleavatkozok a dolgukba, felőlem meg is sértődhet, összeveszhetünk. Hiába a testvérem, ha egy gerinctelen alak, akit még a saját gyereke se érdekel.
2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szólnék mindenképpen!


Gerinctelen a bátyád,már bocs!

2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
szerintem az nagyon enyhe kifejezés, hogy gerinctelen:S:(
2013. jan. 1. 19:43
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

ja hogy nem zavar......


egy gusztustalan féreg,akinek elvileg van egy gyereke is,mégis k.rvákra költi a pénzét

gusztustalan,remélem az élet majd duplán adja neki vissza!!

2013. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom azt mondani hogy nincs igazad :( 4 eve ragom a fulet, hogy kezdjen valamit vegre magaval es dontson.
2013. jan. 1. 22:05
 19/21 anonim ***** válasza:

Hagyjad!


Nekem az öcsém ilyen,5 éve próbálom jó útra téríteni,de ő

azt mondja,hogy ő úgy él,ahogy akar,ha nem tetszik,ne foglalkozzak vele......rossz ezt így hallani,de igaza van.

Nem hiszem hogy tudnak változni,hoz akarat is kell,és van akinek nincs,és nem is lesz.

2013. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valahogy vezesd rá a sógornődet. Teremts olyan helyzetet, hogy "véletlenül" megtudja, de mége tőled.
2013. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!