Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmondanád a sógornődnek,...

Te elmondanád a sógornődnek, hogy a bátyádnak van egy másik családja is?

Figyelt kérdés

A bátyám 2 lukra játszik már 5 éve, 17 éve házas, de nincsenek jóban a feleségével, állandóan marakodnak. Szerintem a tesóm felesége nem tud róla, hogy egy másik városba jár egy nőhöz már évek óta. Most külföldön dolgozott, elég jól keresett és az a másik nő vette le folyamatosan a bankszámlájáról a több száz eurót, miközben a sógornőmnek még főzni is alig volt mit szenteste. (Van egy gyerekük is.)

Te szólnál a sógornődnek, hogy ennyire hülyét csinálnak belőle? Talán még annyit érdemes tudni, hogy nem vagyok jóban egyikükkel sem, a "testvérem" évek óta nagyon sok pénzzel tartozik, amit nem hajlandó megadni, még akkor sem, amikor fél milliókat keresett, de ez más kérdés.


2013. jan. 1. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
10%
Nem attol nem lesz jobb se neked se nekik
2013. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Én nem szólnák neki . Egyrészt azért mert nem az én ( te ) dolgod , másrészt csak még rosszabb lenne közöttetek a kapcsolat .
2013. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ez így van, de már kezdem sajnálni a sógornőmet...:S tudom, hogy beleártanám magamat olyan dolgokba, amikhez nem sok közöm van, de valahol felelősnek érzem magamat. (barátnőm volt a lány és úgy jött össze ezzel a balfék tesómmal és hát sajna nincs túl jó élete mellette:S)
2013. jan. 1. 14:54
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Dönts! Melyik a fontosabb? A tesód vagy a sógornőd?
2013. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha a sógornődnek nincs jó élete a tesód mellett,akkor neki kellene lépnie.Valamiért nem teszi meg.Ha beleszólsz döntésre fogod kényszeríteni őket.Nem biztos,hogy hálásak lesznek neked érte.
2013. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék, mert a barátnőm. Az meg főleg nem járja, hogy a tesód a luvnyájára költi a pénzt, miközben a gyerekének nincs mit enni! Akkor már tudjon erről a felesége, ne éljen nyakig sárban "a gyerek kedvéért" miközben a gyerek apja szarik a kötelességeire! Inkább fizessen gyerektartást és legalább hétvégéken törődjön a kölykével, ha már megcsinálta! Szólj, mert "bűnösök közt cinkos, aki néma"
2013. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

én nem pontozok le, csak föl, valaki már megint itt éli ki a frusztrációit.. na mind1...


a sógornőmmel már nem igazán vagyunk jóban. Nem fogok szólni, mert már belefáradtam, hogy a tesómnak mindig én vagyok a mentsvára (anyagilag, érzelmileg) miközben ő egy álszent, képmutató, ****.

Csak kíváncsi vagyok mások meglátásaira is.

2013. jan. 1. 15:24
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
mond el.szerintem igy igazsàgos.nèzd a gyereket,az meghal èhen de a szereto meg jol èl.
2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Én ebben a helyzetben megpróbálnék kimaradni belőle. Inkább a bátyámmal beszélnék, hogy ez gáz, rendezze már a dolgot a gyerek miatt.
2013. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Gáz ez a helyzet.
2013. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!