Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-15 év körül járó lányok...

13-15 év körül járó lányok anyukája! Ti mit szólnátok ha a lányotok elétekállna hogy van barátja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 02:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

15 éves vagyok, másfél éve együtt vagyok a kedvesemmel.

Anyu nem szólt semmit, mivel bízott bennem és a nevelési módszerében.

Mindig nálunk vagyunk, Anyut sosem zavarta.

És köszönöm szépen, még szűz vagyok, mivel normálisan felvilágosítottak.

:]

2013. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
13 évesen nem biztos, hogy örülnék, de ha látnám, hogy "kézenfogósparty", akkor mehet a dolog. 15 évesen már örülnék, sőt annak is, ha nem vele egyidős, hanem 3-5 évvel idősebb az illető, mert egy 15-16 éves fiú nem illik egy 15 éves lányhoz. (Persze van kivétel, de ritka).
2013. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
A nejem is 15 volt amikor járni kezdtünk, én 18. Minden esetre jól eset a bizalom, amivel az anyósomék fogadtak. Csak egy kicsit éltem vissza vele.:D Az asszony mindent megbeszélt a mamával, ez akkoriban kicsit zavart, de most, hogy mi kerülünk hasonló helyzetbe, úgy vélem ez volt a normális. Bizony ebben a korban rengeteget számít 1-2 év is. Valóban nem mindegy, hogy 13, vagy 15 és az sem, hogy milyen a kapcsolat a szülők és gyerekeik között.
2013. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!