Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem szeretem az alkoholt, a...

Nekem szeretem az alkoholt, a párom igen. Hogy tudnánk összeegyeztetni?

Figyelt kérdés

Húsz múltam, mégsem szeretem az alkoholt. Sem az ízét, sem a szagát, egyedül úgy tudok inni, ha el van "rejtve", teszem azt koktélokba és ciderekbe. Se sör, se bor, semmi ilyesmi.


Párom viszont szereti, és sokszor emlegeti hogy azért nem megyünk ide-oda, szórakozni, nem tud kikapcsolódni, mert velem nem lehet inni, és egyedül ő meg nem akar :( inkább elmenne mással, az meg nekem esik rosszul, így inkább nem teszi.


Hogy tudnánk ezt megoldani? Próbáltam elmagyarázni neki, semmi foganatja...


2012. dec. 31. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én nem értem a kérdést. én is utálom a tiszta alkoholt, én is szinte csak koktélt, cidert meg sört iszom. ettől függetlenül mindig sikerül becsípnem, ha úgy adódik. most akkor vagy a kérdező párja nem tekinti alkoholnak az ilyeneket (ami hülyeség), vagy a kérdező színjózan minden buliban, ahová mennek, ami azért tényleg elég feszélyező lehet.

bárhogy is, szerintem semmi nincs abban, ha a haverjaival elmegy inni egyszer-egyszer, ezt nyugodtan hagyhatnád neki. ellenkező esetben hamar meg fogja unni a "bezártságot".

2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem ez sose volt probléma, ő ivott én meg nem, attól még lehet bulizni:)
2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Miért nem iszol akkor koktélokat meg ilyeneket? Senki nem tiszta szeszt iszik.
2013. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tömémyet én sem iszom igazán,mégsem volt sosem probléma.

bár párom sem túl gyakran,akkor se berugásig.

Én mindig koktélozok,elég soknak van jó ize,miért innék nem izlőt...

Miért baj ha te nem decis poharat fogsz a kezedbe hanem 3 deciset?

2013. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!