Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha a szüleid...

Mit csinálnál, ha a szüleid jó úton haladnának afelé, hogy elveszítsék mindenüket?

Figyelt kérdés
El fogják veszíteni a lakásukat mert jelzáloghitelt vettek fel és nem nagyon fizetik mert lusták dolgozni. Tudom, hogy nehéz munkát találni, de nem is próbálkoznak. Én viszont nem akarom végig nézni, hogy hajléktalanná váljanak öregkorukra. Viszont még magamnak sem tudom, mikor tudnék lakást venni. Hacsak nincs szerencsém és nem gazdagodok meg, nem fogok tudni még két embert eltartani, vagy csak azon az áron, hogy mondjuk bérelek velük egy másfél szobás lepukkant valamit. Akkor viszont én nem fogok soha előre jutni. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2012. dec. 29. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

"nem nagyon fizetik mert lusták dolgozni. "


Menj keress melót, és majd meglátod mennyire "lusták" a kedves szüleid. Ha az én gyerekem lennél egy ilyen szöveg után bizti nem tennéd zsebre amit mondanék..azon kívűl iszonyat szégyelném, hogy egy ilyen üres embert neveltem fel-mint te vagy.

2012. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem és van is:). Anyámnak viszont mutattam hirdetést amire valami csodával határos módon nem kellett semmi nyelvtudás vagy szakma, irodai adminisztrációs munka, de az nem volt jó, mert biztos keveset fizet. Meg se próbálta. Olyat még nem hallottál, hogy valaki egyszerűen nem akar dolgozni?
2012. dec. 29. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, hogy egyesek milyen jogon szabják meg, hogy ki mit kérdezhet?!


Sajnos a fél ország így él a jelzáloghitel súlya alatt!!

Egy csomóan, már hajléktalanok azóta...

2012. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menekülnék, mielőtt engem is elvisz a végrehajtó.


Viccet félretéve, van az az aranyköpés, hogy segíteni csak azon lehet, aki akarja, hogy segítsenek neki. És ez teljes mértékben igaz. Nem várhatják tőled, hogy megmentsd a hátsójukat, felnőtt emberek.


Azt azért még hozzátenném, hogy más kategória, ha valaki világéletében lusta volt dolgozni, vagy a mai világban keresett, nem talált, és elvesztette a motivációját. Az ezredik nem után már tényleg elhiszi az ember, hogy nem kell sehová, és próbálkoznia sem érdemes.

2012. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!